szkolenie Równość szans kobiet i mężczyzn

ministerstwo_gospodarki_-_rownosc_szans_kobiet_i_mezczyzn_-_kwiecien_2015Zamówienie zostało zrealizowane rzetelnie,w należyty i prawidłowy sposób. Przygotowanie merytoryczne trenera,styl komunikacji,umiejętność przekazywania wiedzy oraz otrzymane materiały szkoleniowe zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników szkolenia.

Ministerstwo Gospodarki

Cykl szkoleń

referencja_ministerstwo_skarbu_panstwaSzczególnie doceniamy chęć jak najlepszego dostosowania wartości merytorycznej szkolenia do potrzeb MSP i sprawną współpracę na każdym etapie realizacji projektu. Ministerstwo Skarbu Państwa wysoko ocenia współpracę z Wykonawcą.

Ministerstwo Skarbu Państwa

Team Work

makro_etyka_w_biznesie_06.2005-page-001

Różnorodność ćwiczeń, możliwość wzięcia udziału w grach i zabawach oraz dostosowanie programu do specyfiki i wymagań naszego zespołu sprawiło, że wysoki poziom szkolenia odzwierciedliła końcowa ocena przyznana przez “makrowców”.

Makro Cash and Carry Polska

szkolenie Budowanie własnej skuteczności

asseco_obsluga_klienta_2006

Organizator szkolenia zadbał o dobrą atmosferę i w bardzo jasny sposób przekazał materiał szkoleniowy. szkolenie przebiegło zgodnie z naszymi oczekiwaniami i dużym zaangażowaniem ze strony organizatorów co zapewniło dużą aktywność grupy szkoleniowej.

Sygma banque

Cykl szkoleń

hp-_cykl_szkolen_07.2007-03.2008Współpraca z zespołem Biznes Edukator była miłym doświadczeniem dla organizatorów i uczestników szkolenia … Podsumowując, usługi szkoleniowe świadczone przez firmę spełniły nasze oczekiwania.

HP - Hewlett Packard

Cykl szkoleń

nordea_-trening_antystresowy_team_building05.2008Zajęcia warsztatowe oraz zadania praktyczne w terenie były przeprowadzone na wysokim poziomie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim atrakcyjna forma prowadzenia zajęć oraz interesujące dla uczestników formy przekazu wiedzy, dostosowane do dynamiki grupy.

Nordea

Cykl szkoleń

bodie_-_cykl_szkolen_-_czerwiec_2015Prowadzone przez Państwa szkolenia … zostały pozytywne ocenione przez uczestników. … Mam nadzieję, że nawiązana w ramach projektu współpraca będzie mogła być kontynuowana przy realizacji innych przedsięwzięć w przyszłości.

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

szkolenie ze skutecznej współpracy w zespole
mazowiecki_urzad_wojewodzki_w_warszawie-skuteczne_wspolpracaUczestnicy bardzo wysoko ocenili szkolenie. Na szczególne podkreślenie zasługuje profesjonalizm przygotowania programu szkolenia oraz warsztat trenerski. … Polecam podmiot Biznes Edukator sp. z o.o. jako rzetelnego wykonawcę szkoleń.

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie

Cykl szkoleń

polski_instytut_dyplomacji_cykl_szkolen_2015_referencjeSzkolenia zostały zrealizowane zgodnie z wymaganiami zamawiającego, w sposób profesjonalny. Firma dobrze współpracowała z zamawiającym w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń.

Polski Instytut Dyplomacji im. Ignacego Jana Paderewskiego

szkolenie z Komunikacji i współpracy w zespole

tolmet_refszkolenie przeprowadzone profesjonalnie, biorąc pod uwagę specyfikę prowadzonej działalności i potrzeby firmy. Rekomendujemy firmę Biznes Edukator jak gwarantującą wysoką jakość szkoleń zarówno pod względem merytorycznym jak również organizacyjnym.

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy TOMLET

Szolenie Efektywna współpraca w zespole

deloitteszkolenie zorganizowane przez Biznes Edukator sp. z o.o. zostało profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone. .. Profesjonalnie przygotowani Trenerzy potrafią dopasować się do różnorodności grupy i przeprowadzić dynamiczne zajęcia.

Deloitte

Cykl szkoleń

polski_instytut_dyplomacji_cykl_szkolen_2015_referencjeWszystkie szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników. Doskonała współpraca pozwala nam przedstawić Biznes Edukator jako godnego polecenia partnera, posiadającego fachową i uprzejmą kadrę, co stanowi o wysokim poziomie świadczonych usług.

Polski Instytut Dyplomacji im. Ignacego Jana Paderewskiego

Cykl szkoleń

utpFirma Biznes Edukator Sp. z o.o. … była wykonawcą usługi polegającej na organizacji i przeprowadzeniu cyklu szkoleń wyjazdowych dla kadry kierowniczej … w ramach realizacji projektu “NOWA JAKOŚĆ W UTP”.

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

Cykl szkoleń
lesnica_referencje-page-001Ministerstwo Finansów niniejszym potwierdza, że Biznes Edukator Sp. z o.o. wykonał zamówienie na kompleksową organizację i przeprowadzenie praktycznych szkoleń wraz z usługą hotelarsko-gastronomiczną … w terminach określonych umową i bez zastrzeżeń.

Ministerstwo Finansów

szkolenie z Budowania zespołu

pzl_mielec_budowanie_zespolu_03-07.2006-page-001Szkolenia przygotowane były i prowadzone w sposób profesjonalny z wielką dbałością zarówno o sposób przekazu, jak również o jakość materiałów szkoleniowych dla uczestników.

PZL Mielec

szkolenie Delegowanie zadań w zespole

wyzsza_szkola_pedagogiczna2Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani poziomem przygotowania i przeprowadzenia szkolenia w związku z powyższym z największą przyjemnością rekomenduję firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. jako profesjonalnego i godnego zaufania organizatora szkoleń.

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka

Cykl szkoleń

platinum-budowanie_zespolu_28-29.01.2011-page-001Nabyta podczas szkolenia wiedza i praktyczne umiejętności z pewnością, będą przydatne w naszej pracy zawodowej, a także w życiu prywatnym. Polecamy Biznes Edukator Sp. z o.o. jako partnera rozumiejącego doskonale potrzeby klienta…

Platinum Oil

szkolenie Efektywna współpraca w zespole

fagor_mastercook_efektywna_wspolpraca_w_zespole_04.2008-page-001

Firma potrafiła w sposób elastyczny i otwarty odpowiedzieć na nasze potrzeby proponując różne formy rozwijania umiejętności. .. firmie szkoleniowej udało się zrealizować cel jaki został przed nią postawiony.

FagorMastercook

Gra teambuildingowa

mattel_poland_gra_teambuildingowa_j.ang_06.06.2012-page-001

Bardzo dobry kontakt z Firmą przed wykonaniem usługi pozwalał na uwzględnienie wszystkich uwag i uwzględnienie potrzeby grupy, co pozwoliło na uzyskanie zamierzonego efektu. Stwierdzam, że firma jest w pełni zasługująca na zaufanie i godna polecenia.

Mattel Poland

Cykla szkoleń

bricoman_budowanie_zespolu_i_zarzadzanie_czasem_2007-page-001szkolenie prowadzone przez Trenerów z firmy Biznes Edukator Sp. z o.o. są profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone. … trafne wnioski wyniesione ze szkoleń są implementowane do codziennej pracy.

Bricoman

Cykl szkoleń
ministerstwo_srodowiska (1)Plan warsztatu oraz merytoryczny zakres materiałów szkoleniowych spotkały się z dużym uznaniem wszystkich uczestników. Prowadzący wykazał się ogromnym zaangażowaniem, łatwością przekazu wiedzy.

Ministerstwo środowiska

szkolenie z Budowania zespołu

20140521123316871-page-001

szkolenie spełniło zakładanie przez nas cele i współpraca z Państwem było słusznym wyborem. Spędziliśmy czas sympatycznie i mamy apetyt na więcej. Z przyjemnością będziemy polecać Państwa ofertę.

Lux Med

Cykl szkoleń

asseco_obsluga_klienta_2006Zarówna szkolenia, jak i spotkania integracyjne zostały bardzo wysoko ocenione przez pracowników Asseco Poland S.A., a ich efekty już teraz dostrzegamy w codziennej pracy.

Asseco Poland

Cykl szkoleń

polonusFirma Biznes Edukator zapewniła kompleksową organizację szkolenia – zapewnienie sali konferencyjnej, noclegów, wyżywienia oraz organizacja wieczoru integracyjnego … szkolenie zostało przeprowadzone w sposób należyty i prawidłowy..

Polnus

Cykl szkoleń

referencja-lkaSzkolenia zostały przeprowadzone w sposób prawidłowy i należyty. Współpraca z firmą Biznes Edukator Sp. z o.o. jest godna polecenia.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Trening team-buildingowy

bank_millennium_trening_team-buildingowy_5.11.2005-page-001Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą zabawę oraz niespotykanie wartościowy i wymagający trening integracyjny. Planujemy dalsze wspólne inicjatywy, a firmę … polecamy wszystkim naszym partnerom biznesowym.

Bank Millennium

szkolenie Synergia zespołu

stalprodukt_wspolpraca_w_zespole_10.2002-page-001Trening oparty na nowoczesnej metodologii pracy z grupą jak i wykorzystanie wielu skutecznych technik kształtujących postawy przyniosły bardzo dobry efekt. szkolenie zostało ocenione przez uczestników w stu procentach pozytywnie.

Stalprodukt S.A.

szkolenie z Profesjonalnej obsługa klienta i komunikacji w zespole

20140214084336176-page-001szkolenie było prowadzone bardzo ciekawe i w miłej atmosferze. Tematyka zajęć została przedstawiona ciekawie i w bardzo dynamiczny sposób. … Możemy zapewnić, ze zdobyte przez uczestników szkolenia umiejętności będą wykorzystywane w pracy naszego Biura.

Polski Związek Tenisowy - PZT

szkolenie Model organizacji uczącej się
hurtownia_taniej_ksiazki_organizacja_uczaca_sie-page-001Trening przeprowadzony był profesjonalnie z dużą dynamiką. Pomimo bogatego programu nikt nie odczuwał znużenia i zmęczenia. Trenerzy znakomicie uzupełniały się, byli ze wszech miar zaangażowani, autentyczni i elastyczni.

M.C. Kwadrat. Hurtownia tanich książek

Cykl szkoleń

utpW ramach cyklu szkoleń zrealizowano 5 dwudniowych szkoleń dla 51 osób… Usługa została zrealizowana w należyty i prawidłowy sposób.

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

Masz pytania w sprawie szkoleń, zapytanie szkoleniowe, czy też organizujesz przetarg?

Skontaktuj się z nami – chętnie poznamy Twoje oczekiwania i zaproponujemy korzystne rozwiązanie

Wybierz najlepszą formę kontaktu:

PRZEŚLIJ ZAPYTANIE SZKOLENIOWE MAILEM

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAPYTANIA SZKOLENIOWEGO

kliknij ikonę telefonu i wpisz swój numer – oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 min.

Lub po prostu zadzwoń – tel 22 22 82 154 lub 515 232 158


Biznes Edukator - profesjonalna firma szkoleniowa, partner w zakresie organizacji szkoleń handlowych,
szkoleń negocjacyjnych, szkoleń z zarządzania i HR, szkoleń z prezentacji i komunikacji
oraz szkoleń rozwojowych i szkoleń z budowania zespołu.