Czym prowadzone przez Was szkolenia różnią się od szkoleń konkurencji?

Naszą siłą jest nowoczesne podejście do współpracy z Klientem, w którym nie ograniczamy się jedynie do przeprowadzenia szkolenia, lecz służymy radą i wiedzą podczas całego procesu przeprowadzania zmiany w organizacji.

Po czym poznać skuteczność szkolenia? Czy szkolenia są skuteczne?
Po realizacji indywidualnie określonego celu. Naszą stałą praktyką jest ustalanie wspólnie z Klientem konkretnego, dobrze określonego celu szkolenia, którego osiągnięcie może podlegać weryfikacji. Posiadamy szereg narzędzi, które pomagają zmierzyć poziom efektywności szkolenia. Dzięki ocenie poziomu wiedzy i umiejętności pracowników dokonywanej przed oraz po szkoleniu, możemy dokonać porównania i przedstawić rezultaty naszych obserwacji dotyczące zarówno skuteczności samego procesu szkoleniowego, jak i zaangażowania i chęci zdobywania wiedzy zaprezentowanej przez poszczególne osoby.

Ile trwa przygotowanie oferty szkolenia?
Ze względu na doświadczenie i zgromadzony know-how, działamy szybko – jeśli Klientowi zależy na czasie, wystarczy nam tydzień na wypracowanie wszechstronnego obrazu sytuacji.
Jak prowadzicie szkolenia i z jakich metod korzystacie?
Nasze szkolenia oparte są na nowoczesnej metodologii pracy z grupą, wykorzystującej wiele skutecznych technik kształtujących postawy, rozwijających kompetencje i doskonalących umiejętności, m.in. action learning, NLP, T.U.S., visual learning, Autoreverse, analizę transakcyjną.
Jakiej wielkości grupa gwarantuje optymalny efekt szkolenia?
Liczba osób w grupie zależy od poziomu realizacji szkolenia wybranego przez Klienta. Im jest on wyższy tym większy nacisk kładziony jest na szlifowanie potencjału indywidualnego każdego uczestnika.
Jakie doświadczenie posiadają Wasi trenerzy?
Każdy z naszych trenerów może pochwalić się bogatym doświadczeniem w branży szkoleniowej.
Czy uczestnicy zdają jakiś egzamin po szkoleniu?
Tak, jeśli Klient życzy sobie zweryfikować zakres przyswojonej przez uczestników wiedzy (co może być podstawą do późniejszych działań motywacyjnych w firmie).
Czy uczestnicy otrzymują certyfikaty po szkoleniu?
Niezależnie od formy wybranego szkolenia uczestnicy zawsze dostają certyfikat potwierdzający ich aktywny udział w szkoleniu.
Czy lepsze są treningi wyjazdowe czy organizowane w siedzibie?
Z kilku powodów lepsze są szkolenia wyjazdowe.
Czy organizujecie szkolenia inne niż wyszczególnione w ofercie? Czy istnieje możliwość realizacji szkolenia specjalnie przygotowanego dla mnie?
Oczywiście. Wieloletnie doświadczenie szkoleniowe pozwala nam na tworzenie projektów skrojonych idealnie na potrzeby danej organizacji.

Masz pytania w sprawie szkoleń, zapytanie szkoleniowe, czy też organizujesz przetarg?

Skontaktuj się z nami – chętnie poznamy Twoje oczekiwania i zaproponujemy korzystne rozwiązanie

Wybierz najlepszą formę kontaktu:

PRZEŚLIJ ZAPYTANIE SZKOLENIOWE MAILEM

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAPYTANIA SZKOLENIOWEGO

kliknij ikonę telefonu i wpisz swój numer – oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 min.

Lub po prostu zadzwoń – tel 22 22 82 154 lub 515 232 158


Biznes Edukator - profesjonalna firma szkoleniowa, partner w zakresie organizacji szkoleń handlowych,
szkoleń negocjacyjnych, szkoleń z zarządzania i HR, szkoleń z prezentacji i komunikacji
oraz szkoleń rozwojowych i szkoleń z budowania zespołu.