szkolenie Postępowanie Administracyjne Według KPA

referencje_cuptszkolenie zostało przeprowadzone w sposób należyty i prawidłowy zgodnie z zawartą umową.

Centrum Unijnych Projektów Transportowych

szkolenie z zakresu zarządzania projektem 5 S

referencje_eubiocoZ pełnym zaufaniem rekomendujemy firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera i polecić świadczone usługi szkoleniowe.

Eubioco S.A.

Cykl szkoleń Fundusze europejskie 2014-2020

ministerstwo-sprawiedliwosci-referencjeNa podstawie anonimowych ankiet wypełnianych przez uczestników ustalono, że szkolenie zostało zrealizowane na wysokim poziomie merytorycznym.

Ministerstwo Sprawiedliwości

Przeciwdziałanie konfliktowi interesów i korupcji w urzędzie

pfron_referencja-page-001Program szkolenia był dostosowany do potrzeb uczestników i w pełni odpowiadał ich oczekiwaniom.

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Ewidencja środków trwałych zgodna z Ustawą o rachunkowości w kontekście przeprowadzanych kontroli u Beneficjentów

referencje_urzad_marszalkowski_wojewodztwa_wielkopolskiegoszkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym. … Rekomendujemy firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. w zakresie usług szkoleniowych jako rzetelnego i solidnego partnera.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

szkolenie z Zarządzania ryzykiem

urzad_zamowien_publicznych_-_sztuka_prezentacji_i_wystapien_publicznych_-_28.05.2015Usługa szkoleniowa zrealizowana przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. spełniła wszystkie standardy w zakresie kształcenia. Rekomenduję firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera szkoleniowego.

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji

Cykl szkoleń

ministerstwo_administracji_i_cyfryzacji_-_cykl_szkolen_-_czerwiec_2015Z satysfakcja możemy stwierdzić, że szkolenie całkowicie spełniło oczekiwania naszych pracowników. Szkolenia zostały ocenione przez uczestników jako przydatne, przekaz materiału jako czytelny, trenerzy jako osoby wysoko wykwalifikowane.

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji

szkolenie Dokumentacja cen transferowych

psg_sp._z_o.odokumentacja_cen_transferowych-24-25.11.2014_kolorUsługa szkoleniowa realizowana przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. spełniała wszystkie standardy w zakresie kształcenia. Rekomenduje firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera szkoleniowego.

PSG Sp. z o.o.

szkolenie Archiwizacja dokumentacji z projektów unijnych

wik-strzegom_archiwizacja-dokumentacji-z-projektow-unijnych_30.09.2014szkolenie zawierało szeroką wiedzę merytoryczną, zostało przeprowadzone z pełnym zaangażowaniem trenera i jest godne polecenia innym.

WiK Strzegom

szkolenie Prawo budowlane - dwa poziomy zaawansowania

gddkia-prawo_budowlanecykl_skzolen

Zakres współpracy zawierał przeprowadzenie jednodniowych szkoleń … dla 118 osób podzielonych na 5 grup. Cele szkolenia były jasno określone, a jego metody i środki dydaktyczne oraz przygotowane materiały szkoleniowe pomogły w ich osiągnięciu.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Cykl szkoleń

dorbud_cykl_szkolen_25.11.2014Szkolenia zostały przygotowane i przeprowadzone w metodyczny i profesjonalny sposób. Oddelegowani przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. Trenerzy prowadzili zajęcia ciekawie, merytorycznie i w sposób zaangażowany.

Dorbud S.A.

szkolenie Atrakcyjność Turystyczna Regionu

deloitte

szkolenie prowadzone było profesjonalnie i z zaangażowaniem, a dostarczone uczestnikom materiały szkoleniowe były bardzo pomocne. Warto również podkreślić dobrą współpracę z firmą Biznes Edukator podczas procesu przygotowania i organizacji szkolenia.

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Cykl szkoleń

utpFirma Biznes Edukator Sp. z o.o. … była wykonawcą usługi polegającej na organizacji i przeprowadzeniu cyklu szkoleń wyjazdowych dla kadry kierowniczej … w ramach realizacji projektu “NOWA JAKOŚĆ W UTP”

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

Cykl szkoleń

referencja-lka

Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. potwierdza, ze firma Biznes Edukator .. zorganizowała dla naszych pracowników szkolenia… Szkolenia zostały zorganizowane w sposób prawidłowy i należyty. Współpraca z firmą Biznes Edukator jest godna polecenia.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Cykl szkoleń
lesnica_referencje-page-001Ministerstwo Finansów niniejszym potwierdza, że Biznes Edukator Sp. z o.o. wykonał zamówienie na kompleksową organizację i przeprowadzenie praktycznych szkoleń wraz z usługą hotelarsko-gastronomiczną … w terminach określonych umową i bez zastrzeżeń.

Ministerstwo Finansów

szkolenie Kontrola i rozliczanie projektów unijnych

libertySzkolenia zostały przeprowadzone należycie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz wytycznymi zawartymi w umowie.

Liberty Motors

szkolenie Poprawa wizerunku w branży chemicznej

polska_izba_przemyslu_chemi_poprawa_wizerunku_w_branzy_chem_09.2007-page-001Jeszcze raz dziękuję za przeprowadzenie szkolenia i stworzenia miłej atmosfery w trakcie warsztatów. Jednocześnie liczę na dalszą współpracę dotyczącą szkoleń w zakresie poprawy wizerunku branży chemicznej.

Polska Izba Przemysłu Chemicznego

Cykl szkoleń

otwarte_drzwi-page-001Z dotychczasowej współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, dlatego też z czystym sumieniem możemy polecić firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. wszystkim, którzy szukają do współpracy solidnej, profesjonalnej i konkurencyjnej cenowo firmy.

Stowarzyszenie otwarte Drzwi

szkolenie Rozwój kompetencji i umiejętności konsultanta funduszy
mpps_szkolenie_prowadzenie_rozmow_oceniajacychszkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym. Zarówno organizacja jak i przebieg szkolenia spełniły oczekiwania Zamawiającego. Wiedza a także umiejętności zdobyte na szkoleniu przyczyniły się do podniesienia kwalifikacji pracowników.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Cykl szkoleń

vetcomplex_prowadzenie_i_rozliczanie_kontraktow_ue_04.-05.2012-page-001Firma Biznes Edukator Sp. z o.o. zrealizowała … projekt trzech szkoleń.. dla 30 pracowników. Szkolenia zostały przeprowadzone należycie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz wytycznymi zawartymi w umowie.

VetComplex

szkolenie Budowanie, zarządzanie wizerunkiem medialnym

wyzsza_szkola_pedagogiczna2Treści, forma prowadzenia oraz sama organizacja szkolenia była odpowiednio dostosowana do potrzeb i oczekiwań kadry zarządzającej Uczelni. Rekomendujemy firmę Biznes Edukator jako profesjonalną, gwarantującą wysoką jakość szkoleń.

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka

szkolenie Przebieg procesu inwestycyjnego

tesco_-_szkolenie_skuteczne_negocjacje_zakupowe_-_2014-2015_1Dzięki państwa wiedzy i doświadczeniu nasz zespól ocenił jakość i przydatność szkolenia bardzo wysoko. … Wszystkim firmom, polecamy współpracę z Biznes Edukator Sp. z o.o.

Stone Master

Cykl seminariów

poreczenia-kredytowe (1)Firma Biznes Edukator Sp. z o.o. z realizacji powierzonych zadań wywiązała się bez zastrzeżeń, zgodnie z zapisami umowy. Szkolenia zrealizowane zostały z należytą starannością, w pełni profesjonalnie.

Warmińsko Mazurski Fundusz Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o.

Cykl szkoleń

referencja-lkaSzkolenia zostały przeprowadzone w sposób prawidłowy i należyty. Współpraca z firmą Biznes Edukator Sp. z o.o. jest godna polecenia.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Cykl szkoleń

utpW ramach cyklu szkoleń zrealizowano 5 dwudniowych szkoleń dla 51 osób… Usługa została zrealizowana w należyty i prawidłowy sposób.

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

Masz pytania w sprawie szkoleń, zapytanie szkoleniowe, czy też organizujesz przetarg?

Skontaktuj się z nami – chętnie poznamy Twoje oczekiwania i zaproponujemy korzystne rozwiązanie

Wybierz najlepszą formę kontaktu:

PRZEŚLIJ ZAPYTANIE SZKOLENIOWE MAILEM

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAPYTANIA SZKOLENIOWEGO

kliknij ikonę telefonu i wpisz swój numer – oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 min.

Lub po prostu zadzwoń – tel 22 22 82 154 lub 515 232 158


Biznes Edukator - profesjonalna firma szkoleniowa, partner w zakresie organizacji szkoleń handlowych,
szkoleń negocjacyjnych, szkoleń z zarządzania i HR, szkoleń z prezentacji i komunikacji
oraz szkoleń rozwojowych i szkoleń z budowania zespołu.