szkolenie z zakresu obsługi klienta

caro-referencjeszkolenie zostało przeprowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny.

Caro

Projekt szkoleniowy Organizacja pracy własnej

mon-referencjePowyższa usługa została wykonana należycie, zaś zarówno strona organizacyjna, jak i merytoryczna szkolenia (w tym kompetencje trenera) zostały ocenione wysoko przez uczestników warsztatów.

Ministerstwo Obrony Narodowej

Cykl szkoleń

empik-referencjeszkolenie charakteryzowało się dobrym poziomem merytorycznym.

Empik

szkolenie Wystąpienia publiczne
lesnica_referencje-page-001Zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z warunkami określonymi w umowie.

Ministerstwo Finansów

szkolenie Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji

parp-szkolenie-zarzadzanie-stresemszkolenie zostało przeprowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny o czym świadczą wysokie noty oceniające szkolenie i pracę trenerów.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Cykl szkoleń

polski_instytut_dyplomacji_cykl_szkolen_2015_referencjeSzkolenia zostały przeprowadzone na bardzo dobrym poziomie merytorycznym, jak i organizacyjnym.

Polski Instytut Dyplomacji im. Ignacego Jana Paderewskiego

szkolenie Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych
mazowiecki_urzad_wojewodzki_w_warszawie-skuteczne_wspolpracaJesteśmy przekonani, że Biznes Edukator Sp. z o.o. można polecić wszystkim, którym zależy na efektywnym i fachowo przeprowadzonym szkoleniu, które przyniesie firmie zamawiającej wymierne korzyści na przyszłość.

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

szkolenie Metodyka prowadzenia szkoleń i wystąpień publicznych
zus_-medtodyka-prowadzenia-szkolen-i-wystapien-publicznychRekomendujemy firmę Biznes Edukator SP. z o.o. jako rzetelnego partnera w realizacji projektów szkoleniowych i polecamy świadczone przez tę firmę usługi.

Oddział ZUS w Chorzowie

szkolenie Sztuka wystąpień publicznych
zus_-sztuka-wystapien-publicznychszkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie, zgodnie z zawartą umową, przy pełnym zaangażowaniu prowadzącego szkolenie.

Oddział ZUS w Tarnowie

Cykl szkoleń Poligon Menadżerski oraz Prowadzenie rozmów rozwojowych
neckermann-rozwoj-umiejetnosciSzkolenia zostały zorganizowane w sposób profesjonalny, a zajęcia przeprowadzono w sposób bardzo interesujący z uwzględnieniem potrzeb uczestników.

Biuro podróży Neckermann

Cykl szkoleń

ministerstwo-sprawiedliwosci-referencjePowyższe potwierdza, że Biznes Edukator Sp. z o.o. jest kompetentnym i profesjonalnym partnerem w realizacji usług szkoleniowych z zakresu wystąpień publicznych.

Ministerstwo Sprawiedliwości

Cykl szkoleń

polski_instytut_dyplomacji_cykl_szkolen_2015_referencjeSzkolenia zostały przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, zgodnie z wymaganiami zamawiającego.

Polski Instytut Dyplomacji im. Ignacego Jana Paderewskiego

szkolenie savoir-vivre i etykieta międzynarodowa

referencje_biznes_edukator_konsalnety-page-001Usługa szkoleniowa realizowana przez firmę Biznes Edukator spełnia najwyższe standardy w zakresie kształcenia. Rekomenduję firmę jako rzetelnego, elastycznego i profesjonalnego partnera szkoleniowego.

Konsalnet

Cykl szkoleń

referencja_ministerstwo_skarbu_panstwaSzczególnie doceniamy chęć jak najlepszego dostosowania wartości merytorycznej szkolenia do potrzeb MSP i sprawną współpracę na każdym etapie realizacji projektu. Ministerstwo Skarbu Państwa wysoko ocenia współpracę z Wykonawcą.

Ministerstwo Skarbu Państwa

Cykl szkoleń

deloitte

Z przyjemnością stwierdzam, że zarówno strona organizacyjna, jak i samo prowadzenie szkolenia nie tylko pozostały bez zarzutu, ale przyniosło nam wszystkim wiele pozytywnych wrażeń oraz pomogło poszerzyć nasze umiejętności.

Deloitte

szkolenie z Profesjonalnej obsługi klienta

nfz_profesjonalna_obsluga_klienta_07.2008-page-001Z satysfakcją możemy stwierdzić, że szkolenia całkowicie spełniły oczekiwania merytoryczne naszych pracowników. Miernikiem dobrej oceny są pozytywne opinie uczestników szkoleń wyrażone w ankietach dotyczących jakości przeprowadzonego szkolenia.

Narodowy Fundusz Zdrowia

szkolenie Zarządzanie i organizacja czasu pracy

szkolenie_mobbing_kprmDepartament Służby Cywilnej i Państwowego Zasobu Kadrowego Kancelarii Prezesa Rady Ministrów rekomenduje firmę jako rzetelnego, profesjonalnego i terminowego organizatora usług szkoleniowych.

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Cykl szkoleń

hp-_cykl_szkolen_07.2007-03.2008Współpraca z zespołem Biznes Edukator była miłym doświadczeniem dla organizatorów i uczestników szkolenia. … Podsumowując, usługi szkoleniowe świadczone przez firmę spełniły nasze oczekiwania.

HP - Hewlett Packard

szkolenie z zarządzania czasem i wiedzą

20140529105551842_0001szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, było ciekawe i przydatne. Warsztatowy i praktyczny charakter zajęć pozwolił na lepsze przyswojenie przekazanej wiedzy.

Tomas Consulting S.A.

szkolenie Sztuka prezentacji i autoprezentacji - techniki aktorskie

mindshare-sztuka_prezentacji_i_autoprezentacji_techniki_aktorskie_18.11.2014Wysoko cenimy jakość przeprowadzonych szkoleń oraz współpracę z firmą Biznes Edukator oraz jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów szkolenia. W związku z powyższym polecamy firmę Biznes Edukator jako profesjonalnego partnera w realizacji szkoleń.

Mindshare Polska Sp. z o.o.

szkolenie z etyki w biznesie

referencje_canpol-page-001Oceniam szkolenie przeprowadzone przez Biznes Edukator jako wątkowe cenne i w pełni dopasowane do specyfiki działalności naszej firmy. szkolenie wpłynęło zdecydowanie w pozytywny sposób na rozwój osobisty uczestników oraz skutecznie zwiększyło sprzedaż.

Canpol Sp. z o.o.

szkolenie z Autoprezentacji i wystąpień publicznych
ministerstwo_rozwoju_rolnictwa_i_rozwoju_wsi_-_szkolenie_autoprezentacjaszkolenie umożliwiło uczestnikom rozwinięcie umiejętności występowania przed kamerą, skutecznej autoprezentacji, budowania własnego wizerunku jako eksperta, efektywnego prowadzenia spotykań oraz komunikowania się.

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

szkolenie Badanie efektywności szkoleń i zarządzanie wiedzą
zus_-asertywna_komunikacja_stres__20-21.10.2008-page-001Istotną cechą prowadzonego szkolenia było to, ze prowadzący szkolenia starał się pomóc uczestnikom w zoperacjonalizowaniu poznanej wiedzy w realiach panujących w Zakładzie.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Cykl szkoleń

arimr_-_cykl_szkolen_-_05.2015Jestem zadowolony z poziomu świadczonych usług przez firmę Biznes Edukator. Rekomenduję tę firmę jako kompetentnego i godnego partnera biznesowego w zakresie usług szkoleniowych.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

szkolenie z Profesjonalnej obsługi klienta

nfz_profesjonalna_obsluga_klienta_07.2008-page-001szkolenie w całym aspekcie zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny, na bardzo wysokim poziomie. Założone wspólnie cele szkoleniowe w pełni były zrealizowane, przy czym pragniemy podkreślić staranne przygotowanie szkolenia.

Narodowy Fundusz Zdrowia

szkolenie Asertywna komunikacja i radzenie sobie ze stresem
zus_-asertywna_komunikacja_stres__20-21.10.2008-page-001szkolenie prowadzone było profesjonalnie i z zaangażowaniem, a dostarczone uczestnikom materiały szkoleniowe były bardzo pomocne. Departament Spraw Pracowniczych ZUS może polecić firmę … jako rzetelnego i profesjonalnego współpracownika.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

szkolenie z asertywności w obsłudze klienta
zus_-asertywna_komunikacja_stres__20-21.10.2008-page-001szkolenie przeprowadzone zostało profesjonalne, z należytą starannością, zgodnie z zawartą umową. Przez uczestników szkolenie zostało ocenione bardzo wysoko.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Cykl szkoleń

nordea_-trening_antystresowy_team_building05.2008Zajęcia warsztatowe oraz zadania praktyczne w terenie były przeprowadzone na wysokim poziomie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim atrakcyjna forma prowadzenia zajęć oraz interesujące dla uczestników formy przekazu wiedzy, dostosowane do grupy.

Nordea

szkolenie Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych, autoprezentacja oraz kontrolowanie stresu na sali sądowej

urzad_zamowien_publicznych_-_sztuka_prezentacji_i_wystapien_publicznych_-_28.05.2015Z uwagi na sposób prowadzenia zajęć jak i profesjonalnego wykładowcę, szkolenie zostało przez uczestników wysoko ocenione zarówno pod względem merytorycznym, jak i metodycznym.

Urząd Zamówień Publicznych

szkolenie Autoprezentacja, wystąpienia publiczne, wywieranie wpływu na grupy

mpu_lodz_-_autoprezentacja_wystapienia_publiczne_wywieranie_wplywu_na_grupy_-_27-29_.05.2015Przedmiotowa usługa wykonana została profesjonalnie i z należytą starannością, w pełni spełniając wymogi i oczekiwania uczestników warsztatów szkoleniowych.

Miejska Pracownia Urbanistyczna w Łodzi

Cykl szkoleń

bodie_-_cykl_szkolen_-_czerwiec_2015Prowadzone przez Państwa szkolenia … zostały pozytywne ocenione przez uczestników. … Mam nadzieję, że nawiązana w ramach projektu współpraca będzie mogła być kontynuowana przy realizacji innych przedsięwzięć w przyszłości.

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

szkolenie z Komunikacji interpersonalnej

kolejowy_szpital_uzdrowiskowy_w_naleczowie_-_komunikacja_interpersonalna_-_20.05.2015Z satysfakcją możemy stwierdzić, że szkolenie całkowicie spełniło oczekiwania i potrzeby naszych pracowników.

Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Nałęczowie

szkolenie Adaptacja nowego pracownika

bodie_-_cykl_szkolen_-_czerwiec_2015Szkolenia … zostały przygotowane i przeprowadzone przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. w sposób rzetelny, terminowy i profesjonalny. Zostały one pozytywnie ocenione przez uczestników, czego dowodem są bardzo wysokie oceny w ankietach ewaluacyjnych.

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

Cykl szkoleń

dorbud_cykl_szkolen_25.11.2014Szkolenia zostały przygotowane i przeprowadzone w metodyczny i profesjonalny sposób. Oddelegowani przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. Trenerzy prowadzili zajęcia ciekawie, merytorycznie i w sposób zaangażowany.

Dorbud S.A.

szkolenie Ścieżka rozwoju pracownika

bodie_-_cykl_szkolen_-_czerwiec_2015Firma Biznes Edukator wykazała się dużym profesjonalizmem w przygotowaniu i przeprowadzeniu szkoleń … Oba szkolenia zostały zrealizowane rzetelnie i terminowo. Wysokie oceny uczestników zawarte w ankietach ewaluacyjnych tylko potwierdzają ww. opinię

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

szkolenie Przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji w miejscu pracy

inter_europol_piekarnia_szwajcarska_-_przeciwdzialanie_mobbingowi_-_29.10.2014Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i terminowości zrealizowanego szkolenia i w związku z tym udzielamy firmie Biznes Edukator sp. z o.o. rekomendacji.

Inter Europol Piekarnia Szwajcarska

Cykl szkoleń
zus_-asertywna_komunikacja_stres__20-21.10.2008-page-001Szkolenia zostały przeprowadzone w sposób należyty i prawidłowy, zgodnie z zawartymi umowami … Rekomendujemy firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. jako profesjonalnego partnera do współpracy w zakresie usług szkoleniowych.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

szkolenie Udzielanie bieżącej informacji zwrotnej

mpps_szkolenie_prowadzenie_rozmow_oceniajacychWspółpraca z firmą Biznes Edukator Sp. z o.o. przebiegała konstruktywnie i bez zakłóceń … Stwierdzam, że jestem zadowolona z usług świadczonych przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. Jest ona solidnym i godnym polecenia partnerem.

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Cykl szkoleń

polski_instytut_dyplomacji_cykl_szkolen_2015_referencjeSzkolenia zostały zrealizowane zgodnie z wymaganiami zamawiającego, w sposób profesjonalny. Firma dobrze współpracowała z zamawiającym w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń.

Polski Instytut Dyplomacji im. Ignacego Jana Paderewskiego

szkolenie z Komunikacji i współpracy w zespole

tolmet_refszkolenie przeprowadzone profesjonalnie, biorąc pod uwagę specyfikę prowadzonej działalności i potrzeby firmy. Rekomendujemy firmę Biznes Edukator jak gwarantującą wysoką jakość szkoleń zarówno pod względem merytorycznym jak również organizacyjnym.

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy TOMLET

szkolenie z Prezentacji

bodie_-_cykl_szkolen_-_czerwiec_2015szkolenie zostało zrealizowane terminowo i z należytą starannością. Zajęcia przebiegały w przyjaznej atmosferze. Na szczególną uwagę zasługuje fakt elastycznego podejścia Wykonawcy do oczekiwań uczestników…

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

szkolenie ze Sprzedaży

bos_sprzedaz_06.2012-page-001szkolenie z Zarządzania stresem Edukator Sp. z o.o. wszystkim firmom chcącym podnieść kompetencje swoich pracowników.

Bank Ochrony Środowiska S. A.

szkolenie z Rekrutacji i selekcji

appcoUsługa szkoleniowa realizowana przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. spełniała wszystkie standardy w zakresie kształcenia. Rekomenduje firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera szkoleniowego.

Appco Direct Polska Sp. z o.o.

szkolenie z Zarządzania czasem

nove_efektywne_zarzadzanie_czasem_08.2006-page-001

Uważam, że szkolenie poprawiło planowanie i organizację pracy w naszym dziale, do czego w dużej mierze przyczyniło się szkolenie, za co bardzo dziękujemy.

Zakłady Mięsne Nove

szkolenie Savoir-vivre i elegancja w biznesie
szkolenie_mobbing_kprmJedyny niedosyt jaki uczestnicy odczuwali po zakończeniu szkolenia to fakt, iż jeden dzień szkoleniowy to zdecydowanie za krótko na zrealizowanie tak ciekawego i przydatnego materiału.

Koleje Mazowieckie - KM

Cykl szkoleń

merckWysoko oceniamy kompetencje merytoryczne i pedagogiczne, indywidualne podejście do uczestników szkolenia, a także wiarygodność. Z przyjemnością udzielamy referencji, mając nadzieję na dalszą współpracę.

Merck Polska

Cykl szkoleń

utpFirma Biznes Edukator Sp. z o.o. … była wykonawcą usługi polegającej na organizacji i przeprowadzeniu cyklu szkoleń wyjazdowych dla kadry kierowniczej … w ramach realizacji projektu “NOWA JAKOŚĆ W UTP”.

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

szkolenie Trening umiejętności w zakresie komunikacji werbalnej i niewerbalnej

uczelnia_warszawska (1)Potwierdzam, że firma Biznes Edukator Sp. z o.o. … przeprowadziła cykl szkoleń z tematu “Trening umiejętności w zakresie komunikacji werbalnej i niewerbalnej” … Usługa została wykonana w prawidłowy i należyty sposób.

Uczelnia Warszawska im. Marii Skłodowskiej-Curie

Cykl szkoleń
urzad_zamowien_publicznych_-_sztuka_prezentacji_i_wystapien_publicznych_-_28.05.2015Gmina Leśnica potwierdza, że firma Biznes Edukator Sp. z o.o. przeprowadziła cykl szkoleń dla naszych pracowników … Szkolenia zostały przeprowadzone w sposób prawidłowy i należyty. Współpraca z firmą Biznes Edukator Sp. z o.o. jest godna polecenia.

Gmina Leśnica

szkolenie z Profesjonalnej prezentacji dla menadżerów

bot_elektrownia_profesjonalne_prezentacje_4-5.11.2004-page-001szkolenie to było dla nas ciekawym doświadczeniem. Od wielu lat organizujemy treningu rozwojowe dla kadry kierowniczej, ale tak dobrego jeszcze nie było.

BOT Elektrownia Bełchatów S.A.

szkolenie Efektywna komunikacja z klientem
zus_-asertywna_komunikacja_stres__20-21.10.2008-page-001Przedmiotowe szkolenia zostały zrealizowane w sposób rzetelny i profesjonalny, o czym świadczą zarówno wysokie noty oceniające program szkolenia jak i pracę trenera wykazane w ankietach wypełnionych przez uczestników szkolenia po jego zakończeniu.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

szkolenie Profesjonalne prowadzenie prezentacji

libertyWspółpraca przebiegła zgodnie z naszymi oczekiwaniami, szczególnie podkreślić należy zaangażowanie, komunikatywność i dbałość o szczegóły na każdym etapie realizacji szkolenia.

Name

Cykl szkoleń
referencje_urzad_marszalkowski_wojewodztwa_wielkopolskiegoFirma Biznes Edukator Sp. z o.o. wykazała się dużym profesjonalizmem w przygotowaniu szkolenia idealnie dopasowanego do naszych potrzeb. … Otrzymane materiały pomagają nam w codziennej pracy.

Gmina Połaniec

szkolenie Podnoszenie umiejętności trenerskich
mpps_szkolenie_prowadzenie_rozmow_oceniajacychszkolenie … zostało przygotowane w oparciu o badanie potrzeb szkoleniowych wśród uczestników szkolenia. Zajęcia zostały poprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym. Dzięki szkoleniu uczestnicy nabyli wiedzę i umiejętności, które wykorzystują.

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

Cykl szkoleń

20140529105551842_0001Na szczególną pochwalę zasługuje sposób prowadzenia zajęć – przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych zwiększających tempo przyswajania wiedzy przez uczestników szkoleń…

ITAL Color

szkolenie z Efektywnego zarządzania czasem

referencje_sils_centre_gliwice_sp._z_o.o.Wysokie kompetencje merytoryczne trenera, jego ogromne zaangażowanie w trakcie szkolenia, ciekawy sposób prezentacji tematu, sprawiły że uczestnicy z uwagą przyjmowali przekazywaną wiedzę, chętnie zabierając głos w trakcie szkolenia.

SILS Centre Gliwice Sp. z o.o.

Cykl szkoleń

referencje_politechnika_warszawska_pwFirma Biznes Edukator Sp. z o.o. zrealizowała szkolenia bardzo efektywnie i z dochowaniem należytej staranności. W zakresie zrealizowanej usługi jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Biznes Edukator Sp. z o.o. jako solidnym i rzetelnym partnerem.

Politechnika Warszawska

Cykl szkoleń

asseco_obsluga_klienta_2006Zarówno szkolenia, jak i spotkania integracyjne zostały bardzo wysoko ocenione przez pracowników Asseco Poland S.A., a ich efekty już teraz dostrzegamy w codziennej pracy.

Asseco Poland

szkolenie Wystąpienia publiczne i zasady profesjonalnej prezentacji
ministerstwo_administracji_i_cyfryzacji_-_cykl_szkolen_-_czerwiec_2015szkolenie zostały zrealizowane z należytą starannością oraz w pełni profesjonalnie, co potwierdza zaakceptowany, zgodnie z zapisami umowy, raport ze szkolenia oraz pozytywne opinie uczestników wyrażone w ankietach poszkoleniowych.

Centrum Projektów Europejskich

szkolenie z Profesjonalnej obsługi klienta

medycyna_rodzinna_profesjonalna_obsluga_klienta_z_elementami_zarza_ludzmi_02-06.2006-page-001Wszyscy uczestnicy bardzo pozytywnie oceniają całość szkolenia. Polecamy firmę … jako solidną, profesjonalną i wartą zaufania firmę.

Medycyna Rodzinna

Cykl szkoleń

polonusFirma Biznes Edukator zapewniła kompleksową organizację szkolenia – zapewnienie sali konferencyjnej, noclegów, wyżywienia oraz organizacja wieczoru integracyjnego … szkolenie zostało przeprowadzone w sposób należyty i prawidłowy…

Polnus

szkolenie Emocji w negocjacjach

wotkservice_emocje_w_negocjacjach_21-22.11.2002-page-001Zakres tematyczny szkolenia oraz formułę jego przeprowadzenia oceniam wysoko. Dużym autorytetem prowadzonych zajęć było ciekawe i urozmaicone podejście do tematyki szkolenia.

Work Service

Cykl szkoleń
miirSzkolenia zostały zrealizowane z należytą starannością i terminowo. Zajęcia przebiegały w przyjaznej atmosferze. Na uwagę zasługuje elastyczność Wykonawcy w dostosowaniu się do potrzeb Urzędu, a także jego profesjonalizm.

Inspekcja Transportu Drogowego

Cykl szkoleń

referencja-lkaSzkolenia zostały przeprowadzone w sposób prawidłowy i należyty. Współpraca z firmą Biznes Edukator Sp. z o.o. jest godna polecenia.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Trening umiejętności wychowawczych

uczelnia_warszawska (1)Szkolenia zostały wykonane z należytą starannością, sumiennością oraz rzetelnością, w sposób jasny, przystępny i zrozumiały dla słuchacza. Dedykowani do realizacji usługi … wykazali się bardzo wysoka wiedzą i umiejętnością jej efektywnego przekazania.

Uczelnia Warszawska im. Marii Skłodowskiej-Curie

Akademia umiejętności

aisec-page-001To dzięki Państwa pomocy w realizacji przedsięwzięcia udało nam się osiągnąć cel, jakim jest oferowanie młodym ludziom szansy na rozwój…Mamy nadzieję na równie owocną współpracą w przyszłości, oraz że stosunki między nami pozostaną nadal tak serdeczne..

AIESEC

szkolenie trenerskie
wojbibliotekapubliczna_szkolenie_trenerskie_05.2001-page-001Profesjonalne prowadzenie zajęć oraz materiały szkoleniowe, które otrzymali wszyscy uczestnicy treningu zasługują na najwyższą ocenę. Mając nadzieję na stały kontakt z państwem w następnych szkoleniach.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna

szkolenie z Profesjonalnej obsługa klienta i komunikacji w zespole

20140214084336176-page-001szkolenie było prowadzone bardzo ciekawe i w miłej atmosferze. Tematyka została przedstawiona ciekawie i w bardzo dynamiczny sposób. … Możemy zapewnić, ze zdobyte przez uczestników szkolenia umiejętności będą wykorzystywane w pracy naszego Biura.

Polski Związek Tenisowy - PZT

szkolenie Model organizacji uczącej się
hurtownia_taniej_ksiazki_organizacja_uczaca_sie-page-001Trening przeprowadzony był profesjonalnie z dużą dynamiką. Pomimo bogatego programu nikt nie odczuwał znużenia i zmęczenia. Trenerzy znakomicie uzupełniały się, byli ze wszech miar zaangażowani, autentyczni i elastyczni.

M.C. Kwadrat. Hurtownia tanich książek

Cykl szkoleń

utpW ramach cyklu szkoleń zrealizowano 5 dwudniowych szkoleń dla 51 osób… Usługa została zrealizowana w należyty i prawidłowy sposób.

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

Masz pytania w sprawie szkoleń, zapytanie szkoleniowe, czy też organizujesz przetarg?

Skontaktuj się z nami – chętnie poznamy Twoje oczekiwania i zaproponujemy korzystne rozwiązanie

Wybierz najlepszą formę kontaktu:

PRZEŚLIJ ZAPYTANIE SZKOLENIOWE MAILEM

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAPYTANIA SZKOLENIOWEGO

kliknij ikonę telefonu i wpisz swój numer – oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 min.

Lub po prostu zadzwoń – tel 22 22 82 154 lub 515 232 158


Biznes Edukator - profesjonalna firma szkoleniowa, partner w zakresie organizacji szkoleń handlowych,
szkoleń negocjacyjnych, szkoleń z zarządzania i HR, szkoleń z prezentacji i komunikacji
oraz szkoleń rozwojowych i szkoleń z budowania zespołu.