szkolenie z negocjacji zakupowych

Wysoko został oceniony przez uczestników sposób pracy trenera – styl komunikacji, budowanie relacji, umiejętność przekazywania wiedzy, kompetencje, skuteczność. 

Mirbud

szkolenie skuteczne negocjacje w formie Poligonu Negocjacyjnego

Ten intensywny trening charakteryzował się ciekawą formą, dużą ilością przykładów praktycznych oraz twórczym, nowoczesnym podejściem do tematyki.  Dla trenera prowadzącego ważna była dbałość o jakość, a przede wszystkim skuteczny przekaz. szkolenie zaowocowało poszerzeniem wiedzy oraz umiejętności uczestników. 

Lew transport

szkolenie skuteczne negocjacje w formie Poligonu Negocjacyjnego

Ciekawa forma warsztatów, dużo przykładów praktycznych oraz twórcze, nowoczesne podejście do tematyki sprawiło,  że spotkanie było bardzo efektywne. Podsumowując dotychczasową współpracę możemy polecić firmę szkoleniową Biznes Edukator jako rzetelnego partnera w realizacji projektów szkoleniowych. Jest to firma godna zaufania.

Poland Tokai Okay Manufacturing

szkolenie z negocjacji

szkolenie charakteryzowało się wysokim poziomem merytorycznym i organizacyjnym. Zarówno trener prowadzący jak i warsztat został bardzo dobrze oceniony przez uczestników szkolenia. 

MDM Polska

Cykl szkoleń z negocjacji zakupowych

Firma Biznes Edukator sprostała wyzwaniu ! Duża otwartość, elastyczność oraz wiedza i doświadczenie pozwoliły odpowiedzieć na potrzeby zespołu kupieckiego. Uczestnicy podkreślali zalety pracy w niewielkich grupach, pozwalające na zindywidualizowane podejście do każdej osoby w zespole. Nacisk na samoanalizę, uważność osobistą, zarządzanie emocjami i ich źródłami, odmienność charakteru przekazywanej wiedzy i duża dawka sersonalizowanej informacji zwrotnej. 

TESCO

szkolenie z negocjacji zakupowych i zarządzania zakupami

Szkolenia zawierały dużą ilość gier i zajęć praktycznych, co aktywizowało uczestników. Wiedza była przekazywana w sposób jasny i przystępny, a teoria była poparta rzeczywistymi przykładami z praktyki biznesowej.  

SAMSUNG

Cykl szkoleń z negocjacji handlowych

Chcemy podkreślić wysoką jakość i atrakcyjność prowadzonych szkoleń, fachowość trenerów oraz przydatność praktyczną prezentowanych ćwiczeń. 

Name

szkolenie z negocjacji w procesie windykacji

Zdobyta wiedza na szkoleniu oraz cenne wskazówki i dobre rady, pomogą naszym pracownikom skutecznie realizować zadania związane z procesem windykacji, obsługą klienta oraz rozwiązaniem konfliktów.Tematyka szkolenia umożliwi naszym pracownikom zastosowanie odpowiednich technik negocjacji w procesie windykacji. 

Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Bełchatowie

szkolenie z zakresu Emocji w negocjacjach

Dużym atutem prowadzonych zajęć było ciekawe i urozmaicone podejście do tematu szkolenia. Wysoko oceniamy zakres tematyczny warsztatu oraz formułę jego prowadzenia.

Work Service

szkolenie ze skutecznych negocjacji i motywacji w sprzedaży

szkolenie cechowała duża ilość ćwiczeń i nowatorskie podejście do tematu. Wysoko cenimy sobie współpracę z firmą Biznes Edukator. Polecamy ją każdej firmie, której zależy na podnoszeniu umiejętności pracowników.

Wydawnictwo MURATOR

szkolenie Budowanie własnej skuteczności w negocjacjach

Podsumowując dotychczasową współpracę rekomendujemy firmę Biznes Edukator jako zaangażowanych profesjonalistów oraz godnych zaufania partnerów, którzy nie boją się niestandardowych wyzwań.

MSOURCE Medical Development

szkolenie z negocjacji handlowych

Szkolenia były przeprowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczestników. Nabyte umiejętności będą na pewno wykorzystywane w kontaktach handlowych i w życiu codziennym.  

ASCEN

szkolenie z negocjacji ceny

Biorąc pod uwagę oceny osób uczestniczących w szkoleniu oraz własne spostrzeżenia szczerze polecam ! W czasie realizacji tego projektu zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona elastycznością i solidnością ze strony trenera prowadzącego oraz całego jego zespołu. 

ThyssenKrupp Energostal

Cykl szkoleń

hp-_cykl_szkolen_07.2007-03.2008Współpraca z zespołem Biznes Edukator była miłym doświadczeniem dla organizatorów i uczestników szkoleń. Ważnym elementem tej współpracy była życzliwość i elastyczność firmy. Szkolenia zdecydowanie spełniły nasze oczekiwania. 

HP - Hewlett Packard

Projekt trzech szkoleń pt. Skuteczna sprzedaż i profesjonalny trener

Szkolenia zostały przeprowadzone należycie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz wytycznymi zawartymi w umowie.

Bank Polskiej Spółdzielczości

Cykl szkoleń

Miło nam zakomunikować, że firma Biznes Edukator sp. z o.o przeprowadziła dla nas szkolenie z negocjacji, prezentacji i komunikacji. Wszystkie spotkały się z naszym uznaniem dzięki wysokiej praktyczności i dopasowaniu do naszych potrzeb.

MVV EPS Polska

Cykl szkoleń połączony ze spotkaniami coachingowymi

Szkolenia były prowadzone w atrakcyjnej formie, dynamiczne i co najważniejsze skuteczne.

EPS Polska

szkolenie z negocjacji

zak-referencjeFirma Biznes Edukator Sp. z o.o. przeprowadziła w prawidłowy i należyty sposób szkolenie warsztatowe oraz dwa treningi symulacyjne.

ZAK Spółka Akcyjna

Cykl szkoleń z negocjacji

deloitte

Z przyjemnością stwierdzam, że zarówno strona organizacyjna, jak i samo prowadzenie szkolenia nie tylko pozostały bez zarzutu, ale przyniosło nam wszystkim wiele pozytywnych wrażeń oraz pomogło poszerzyć nasze umiejętności.

Deloitte

szkolenie z negocjacji w biznesie

Połączenie części merytorycznej z intensywnymi ćwiczeniami (Poligonem Negocjacyjnym) okazało się niezwykle efektowną formą szkolenia, która w sposób samoistny pozwoliła na przyswojenie szkolonych umiejętności.  

TP TELTECH

Cykl Poligonów Negocjacyjnych

 Firma Biznes Edukator przeprowadziła cykl Poligonów Negocjacyjnych dla sześciu grup. Szkolenia zostały przeprowadzone w należyty i prawidłowy sposób.

ERBRUD

Projekt szkoleniowo-doradczy

supravis2Zaangażowanie, zrozumienie potrzeb klienta, dopasowanie programu do problematyki firmy i rynku uważam za jak najbardziej wartościowe biznesowo dla rozwoju naszej Spółki.

Supravis Group S.A.

Cykl szkoleń z negocjacji handlowych

szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie i rzetelnie o czym świadczą zarówno wysokie noty  oceniające program szkolenia jak i pracę trenera.  

JET Polska

Masz pytania w sprawie szkoleń, zapytanie szkoleniowe, czy też organizujesz przetarg?

Skontaktuj się z nami – chętnie poznamy Twoje oczekiwania i zaproponujemy korzystne rozwiązanie

Wybierz najlepszą formę kontaktu:

PRZEŚLIJ ZAPYTANIE SZKOLENIOWE MAILEM

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAPYTANIA SZKOLENIOWEGO

kliknij ikonę telefonu i wpisz swój numer – oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 min.

Lub po prostu zadzwoń – tel 22 22 82 154 lub 515 232 158


Biznes Edukator - profesjonalna firma szkoleniowa, partner w zakresie organizacji szkoleń handlowych,
szkoleń negocjacyjnych, szkoleń z zarządzania i HR, szkoleń z prezentacji i komunikacji
oraz szkoleń rozwojowych i szkoleń z budowania zespołu.