Cykl szkoleń Budowa i Rozwój Zespołu
pazp-referencjeUsługi zostały wykonane w sposób rzetelny, terminowo oraz z zachowaniem wysokiej jakości.

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

szkolenie
mdm-referencjeszkolenie charakteryzowało się wysokim poziomem merytorycznym i organizacyjnym.

MDM Polska

Projekt szkoleniowy Rozwój umiejętności menadżerskich
neckermann-rozwoj-umiejetnosciSzkolenia zostały zorganizowane w sposób profesjonalny, a zajęcia przeprowadzono w sposób bardzo interesujący z uwzględnieniem potrzeb uczestników.

Neckermann Polska

szkolenie Budowanie zaangażowania i odpowiedzialności pracowników
zus_-asertywna_komunikacja_stres__20-21.10.2008-page-001szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny oraz rzetelny.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Cykl szkoleń

polski_instytut_dyplomacji_cykl_szkolen_2015_referencjeDobra współpraca z firmą Biznes Edukator w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń. Wysoki poziom świadczonych usług sprawia, że możemy ją polecić jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę.

Polski Instytut Dyplomacji im. Ignacego Jana Paderewskiego

Cykl szkoleń
Szkolenia zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny, a zajęcia przeprowadzono w sposób bardzo interesujący z uwzględnieniem potrzeb uczestników.

Neckermann Polska

szkolenie Skuteczna selekcja i rekrutacja

elmega_-_windykacje_telefoniczne_-_12.03.2015Współpraca podczas realizacji szkolenia przebiegała w sposób sprawny, rzetelny i terminowy. szkolenie dopasowane było do potrzeb i wymagań pracowników… Rekomenduję Biznes Edukator jako profesjonalnego wykonawcę usług szkoleniowych.

Tax Care S.A.

Cykl szkoleń

colmec_-_cykl_szkolen_-_2015Szkolenia zostały zrealizowane zgodnie z wymaganiami zamawiającego, w sposób profesjonalny. Uczestnicy szkolenia w przeprowadzonych ankietach wysoko ocenili zarówno pracę trenera jak i zaproponowany program oraz metody i organizację szkolenia.

Colmec Sp. z o.o.

szkolenie Równość szans kobiet i mężczyzn

ministerstwo_gospodarki_-_rownosc_szans_kobiet_i_mezczyzn_-_kwiecien_2015Zamówienie zostało zrealizowane rzetelnie,w należyty i prawidłowy sposób. Przygotowanie merytoryczne trenera,styl komunikacji,umiejętność przekazywania wiedzy oraz otrzymane materiały szkoleniowe zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników szkolenia.

Ministerstwo Gospodarki

szkolenie Prowadzenie rozmów oceniających z pracownikami

mpps_szkolenie_prowadzenie_rozmow_oceniajacychszkolenie zostało przez uczestników ocenione pozytywnie. … Stwierdzam, że jestem zadowolona z usług świadczonych przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. W mojej ocenie jest ona solidnym i godnym polecenia partnerem.

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

szkolenie z zarządzania w formie Poligonu Menedżerskiego

20140521123316871-page-001Usługa jest zrealizowana należyty i prawidłowy sposób.

Lux Med

Cykl szkoleń

referencja_ministerstwo_skarbu_panstwaSzczególnie doceniamy chęć jak najlepszego dostosowania wartości merytorycznej szkolenia do potrzeb MSP i sprawną współpracę na każdym etapie realizacji projektu. Ministerstwo Skarbu Państwa wysoko ocenia współpracę z Wykonawcą.

Ministerstwo Skarbu Państwa

szkolenie Skuteczne wywieranie wpływu

makro_etyka_w_biznesie_06.2005-page-001

Treść szkolenia i jego forma były dostosowane do naszych potrzeb i oczekiwań. … Warto również podkreślić dobrą współpracę … podczas procesu przygotowania i organizacji szkolenia. szkolenie to jest rekomendowane przez naszych menedżerów.

Makro Cash and Carry Polska - 2015

szkolenie z Etyki w biznesie

makro_etyka_w_biznesie_06.2005-page-001Przeprowadzone szkolenie spełniło nasze oczekiwania na etapie konstruowania programu jak i jego realizacji. Firma … jest godna polecenia, dlatego też zachęcam do korzystania z jej usług.

Makro Cash and Carry Polska

Cykl szkoleń

hp-_cykl_szkolen_07.2007-03.2008Współpraca z zespołem Biznes Edukator była miłym doświadczeniem dla organizatorów i uczestników szkolenia. … Podsumowując, usługi szkoleniowe świadczone przez firmę spełniły nasze oczekiwania.

HP - Hewlett Packard

szkolenie z etyki w biznesie

referencje_canpol-page-001Oceniam szkolenie przeprowadzone przez Biznes Edukator jako wątkowe cenne i w pełni dopasowane do specyfiki działalności naszej firmy. szkolenie wpłynęło zdecydowanie w pozytywny sposób na rozwój osobisty uczestników oraz skutecznie zwiększyło sprzedaż.

Canpol Sp. z o.o.

Cykl szkoleń

supravis2Oceniam szkolenia prowadzone przez firmę Biznes Edukator Sp. z o,o, jako cenne oraz mające olbrzymi wpływ na rozwój umiejętności kierowniczych oraz handlowych podległego zespołu.

Supravis Group S.A.

Cykl szkoleń

bodie_-_cykl_szkolen_-_czerwiec_2015Usługa szkoleniowa realizowana przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. spełniała wszystkie standardy w zakresie kształcenia. Rekomenduje firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera szkoleniowego.

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

szkolenie ze skutecznej współpracy w zespole
mazowiecki_urzad_wojewodzki_w_warszawie-skuteczne_wspolpracaUczestnicy bardzo wysoko ocenili szkolenie. Na szczególne podkreślenie zasługuje profesjonalizm przygotowania programu szkolenia oraz warsztat trenerski. … Polecam podmiot Biznes Edukator sp. z o.o. jako rzetelnego wykonawcę szkoleń.

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie

szkolenie Adaptacja nowego pracownika

bodie_-_cykl_szkolen_-_czerwiec_2015Usługa szkoleniowa realizowana przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. spełniała wszystkie standardy w zakresie kształcenia. Rekomenduje firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera szkoleniowego.

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

szkolenie Przeciwdziałanie mobbingowi

szkolenie_mobbing_kprmFirma Biznes Edukator Sp. z o.o. zrealizowała dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów … szkolenie pn. Przeciwdziałanie mobbingowi, w którym udział wzięło 38 pracowników KPRM. .. szkolenie zostało zrealizowane zgodnie z zawartą umową.

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Cykl szkoleń

dorbud_cykl_szkolen_25.11.2014Szkolenia zostały przygotowane i przeprowadzone w metodyczny i profesjonalny sposób. Oddelegowani przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. Trenerzy prowadzili zajęcia ciekawie, merytorycznie i w sposób zaangażowany.

Dorbud S.A.

szkolenie ścieżka rozwoju pracownika

bodie_-_cykl_szkolen_-_czerwiec_2015Firma Biznes Edukator wykazała się dużym profesjonalizmem w przygotowaniu i przeprowadzeniu szkoleń … Oba szkolenia zostały zrealizowane rzetelnie i terminowo. Wysokie oceny uczestników zawarte w ankietach ewaluacyjnych tylko potwierdzają ww. opinię

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

szkolenie Przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji w miejscu pracy

inter_europol_piekarnia_szwajcarska_-_przeciwdzialanie_mobbingowi_-_29.10.2014Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i terminowości zrealizowanego szkolenia i w związku z tym udzielamy firmie Biznes Edukator sp. z o.o. rekomendacji.

Inter Europol Piekarnia Szwajcarska

szkolenie z zarzadzania sobą oraz pracownikami w sytuacjach trudnych i wymagających zwiększonej mobilizacji
zus_-asertywna_komunikacja_stres__20-21.10.2008-page-001Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu firmy Biznes Edukator sp. z o.o. w realizacji projektów szkoleniowych firma jest rzetelną, godną zaufania oraz zorientowaną na potrzeby swoich klientów. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

szkolenie Delegowanie zadań i uprawnień
centrum_edukacji_zawodowej_resortu_finans-w_delegowanie_zada-_i_uprawnie-_04-2013Firma Biznes Edukator zapewniła opracowanie oraz powielenie i przekazanie materiałów szkoleniowych w wersji papierowej i elektronicznej każdemu uczestnikowi szkolenia. szkolenie zostało przeprowadzone, bez zastrzeżeń w sposób należyty i prawidłowy.

Centrum Edukacji Zawodowej Resortu Finansów

Cykl szkoleń

polski_instytut_dyplomacji_cykl_szkolen_2015_referencjeWszystkie szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników. Doskonała współpraca pozwala nam przedstawić Biznes Edukator jako godnego polecenia partnera, posiadającego fachową i uprzejmą kadrę o wysokim poziomie świadczonych usług.

Polski Instytut Dyplomacji im. Ignacego Jana Paderewskiego

Cykl szkoleń

utpWszystkie szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników. Doskonała współpraca pozwala nam przedstawić Biznes Edukator jako godnego polecenia partnera, posiadającego fachową i uprzejmą kadrę, co stanowi o wysokim poziomie usług.

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

szkolenie z Profesjonalnej prezentacji dla menadżerów

bot_elektrownia_profesjonalne_prezentacje_4-5.11.2004-page-001szkolenie to było dla nas ciekawym doświadczeniem. Od wielu lat organizujemy treningu rozwojowe dla kadry kierowniczej, ale tak dobrego jeszcze nie było.

BOT Elektrownia Bełchatów S.A.

szkolenie Budowanie, zarządzanie wizerunkiem medialnym

wyzsza_szkola_pedagogiczna2Treści, forma prowadzenia oraz sama organizacja szkolenia była odpowiednio dostosowana do potrzeb i oczekiwań kadry zarządzającej Uczelni. Rekomendujemy firmę Biznes Edukator jako profesjonalną, gwarantującą wysoką jakość szkoleń.

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka

szkolenie z Zarządzania zasobami ludzkimi w firmie

ukswDzięki państwa wiedzy i doświadczeniu nasz zespól ocenił jakość i przydatność szkolenia bardzo wysoko. … Wszystkim firmom, polecamy współpracę z Biznes Edukator Sp. z o.o.

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Cykl szkoleń

rockwell_automation_zarzadzanie_ludzmi_poligon_menedzerski_15.06.2012-page-001firma Biznes Edukator Sp. z o.o. … przeprowadziła w prawidłowy i należyty sposób szkolenie “Zarządzanie ludźmi” w formie POLIGONU MENEDŻERSKIEGO dla pracowników firmy Rockwell Automation‎ Sp. z o.o.

Rockwell Automation‎ Sp. z o.o.

Cykl szkoleń
ministerstwo_srodowiska (1)Plan warsztatu oraz merytoryczny zakres materiałów szkoleniowych spotkały się z dużym uznaniem wszystkich uczestników. Prowadzący wykazał się ogromnym zaangażowaniem, łatwością przekazu wiedzy.

Ministerstwo środowiska

Cykl szkoleń

20140529105551842_0001Firma zrealizowała usługi, które zostały wysoko ocenione, zarówno pod kątem ilości przekazywanej wiedzy, jak i korzyści wynikających, z jakości szkolenia.

ITAL Color

szkolenie z Zarządzania zasobami ludzkimi
urzad_marszDotychczasowa współpraca z firmą Biznes Edukator pozwala nam wysoko ocenić jakość świadczonych usług i zachęca do tworzenia wspólnych projektów szkoleniowych w przyszłości. W związku z powyższym polecamy tę firmę,jako profesjonalnego organizatora szkoleń.

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Cykl szkoleń

20140529105551842_0001

Na szczególną pochwalę zasługuje sposób prowadzenia zajęć – przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych zwiększających tempo przyswajania wiedzy przez uczestników szkoleń…

ITAL Color

Cykl szkoleń

referencje_politechnika_warszawska_pwFirma Biznes Edukator Sp. z o.o. zrealizowała szkolenia bardzo efektywnie i z dochowaniem należytej staranności. W zakresie zrealizowanej usługi jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Biznes Edukator Sp. z o.o. jako solidnym i rzetelnym partnerem.

Politechnika Warszawska

Cykl szkoleń

medycyna_rodzinna_profesjonalna_obsluga_klienta_z_elementami_zarza_ludzmi_02-06.2006-page-001Zakres tematyczny był przygotowany i dopasowany do potrzeb naszej firmy. Przekazana przez trenerów wiedza i otrzymane materiale szkoleniowe są wykorzystywane przez pracowników w codziennych obowiązkach.

Medycyna Rodzinna

Cykl szkoleń
miirSzkolenia zostały zrealizowane z należytą starannością i terminowo. Zajęcia przebiegały w przyjaznej atmosferze. Na uwagę zasługuje elastyczność Wykonawcy w dostosowaniu się do potrzeb Urzędu, a także jego profesjonalizm.

Inspekcja Transportu Drogowego

Cykl szkoleń

referencja-lkaSzkolenia zostały przeprowadzone w sposób prawidłowy i należyty. Współpraca z firmą Biznes Edukator Sp. z o.o. jest godna polecenia.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna

szkolenie z Zarządzania ludźmi - umiejętności menedżerskie
melex_zarzadzanie_ludzmi-umiejetnosci_menedzerskie_16-17.05.2006-page-001szkolenie zostało przygotowane bardzo profesjonalnie pod względem merytorycznym oraz przeprowadzone w sposób wyjątkowo interesujący z zastosowaniem innowacyjnych metod

MELEX

szkolenie Model organizacji uczącej się
hurtownia_taniej_ksiazki_organizacja_uczaca_sie-page-001Trening przeprowadzony był profesjonalnie z dużą dynamiką. Pomimo bogatego programu nikt nie odczuwał znużenia i zmęczenia. Trenerzy znakomicie uzupełniały się, byli ze wszech miar zaangażowani, autentyczni i elastyczni.

M.C. Kwadrat. Hurtownia tanich książek

Masz pytania w sprawie szkoleń, zapytanie szkoleniowe, czy też organizujesz przetarg?

Skontaktuj się z nami – chętnie poznamy Twoje oczekiwania i zaproponujemy korzystne rozwiązanie

Wybierz najlepszą formę kontaktu:

PRZEŚLIJ ZAPYTANIE SZKOLENIOWE MAILEM

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAPYTANIA SZKOLENIOWEGO

kliknij ikonę telefonu i wpisz swój numer – oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 min.

Lub po prostu zadzwoń – tel 22 22 82 154 lub 515 232 158


Biznes Edukator - profesjonalna firma szkoleniowa, partner w zakresie organizacji szkoleń handlowych,
szkoleń negocjacyjnych, szkoleń z zarządzania i HR, szkoleń z prezentacji i komunikacji
oraz szkoleń rozwojowych i szkoleń z budowania zespołu.