Cykl szkoleń doskonalenia umiejętności handlowych
Szkolenia zostały przeprowadzone prawidłowo i charakteryzowały się wysokim poziomem merytorycznym oraz organizacyjnym. W trakcie zajęć panowała bardzo sprzyjająca udoskonalaniu obszarów handlowych i rozwojowych, miła i pozytywna atmosfera.

BIALCHEM

Cykl szkoleń

empik-referencjeWarsztat został dobrze oceniony przez uczestników szkolenia, zarówno pod względem przyznania przez nich oceny punktowej jak i wyrażenia indywidualnej opinii jakościowej.

Empik

szkolenie z zakresu obsługi klienta

caro-referencjeszkolenie zostało przeprowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny.

Caro

Poligon Handlowy

arctic-poligon-handlowy[…] szczególnie cenna była możliwość szlifowania swoich umiejętności w wielu praktycznych ćwiczeniach, szkolenie było dopasowane do naszych potrzeb.

Arctic Paper

Poligon Handlowy

creamfinance-telemarketing-poligon-handlowyszkolenie charakteryzowało się wysokim poziomem merytorycznym i organizacyjnym.

Creamfinance Poland

Cykl szkoleń

referencje_samsungOsoby biorące udział w szkoleniu wysoko oceniły zarówno treść i zakres szkolenia, jak również wiedzę, kompetencję i umiejętności dydaktyczne osób prowadzących.

Samsung R&D Institute Poland

szkolenie Windykacje telefoniczne

elmega_-_windykacje_telefoniczne_-_12.03.2015Praktycznie zagadnienia poparte konkretnymi sytuacjami, ciekawie prowadzone, z humorem, co zapewniało dobrą atmosferęi łatwiejszą przyswajalność wiedzy.

Konsorcjum Hurtowni Elektrycznych Elmega

Cykl szkoleń Skuteczne negocjacje zakupowe

tesco_-_szkolenie_skuteczne_negocjacje_zakupowe_-_2014-2015_1Firma sprostała wyzwaniu – duża otwartość, elastyczność oraz wiedza i doświadczenie pozwoliły odpowiedzieć na potrzeby zespołu kupieckiego.

Tesco Polska Sp. z o.o.

szkolenie Windykacje telefoniczne - poziom rozszerzony

elmega-windykacje_telefoniczneWszyscy uczestnicy uznali, że warsztat spełnił swój cel. Szkolenia zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny i z zachowaniem należytej staranności. Współpraca z firmą Biznes Edukator Sp. z o.o. jest godna polecenia.

Konsorcjum Hurtowni Elektrycznych Elmega

szkolenie z Etyki w biznesie

makro_etyka_w_biznesie_06.2005-page-001Przeprowadzone szkolenie spełniło nasze oczekiwania na etapie konstruowania programu jak i jego realizacji. Firma jest godna polecenia, dlatego też zachęcam do korzystania z jej usług.

Makro Cash and Carry Polska

Cykl szkoleń

polonusChcemy podkreślić wysoką jakość i atrakcyjność prowadzonych szkoleń, fachowośc trenerów oraz przydatność praktyczną prezentowanych ćwiczeń.

Polnus

Cykl szkoleń

hp-_cykl_szkolen_07.2007-03.2008Współpraca z zespołem Biznes Edukator była miłym doświadczeniem dla organizatorów i uczestników szkolenia. … Podsumowując, usługi szkoleniowe świadczone przez firmę spełniły nasze oczekiwania.

HP - Hewlett Packard

szkolenie negocjacje ceny

thyssenkrupp_energostal_negocjacje_ceny_2007-page-001Program szkolenia, zaproponowany przez trenerów, został oparty na autentycznych scenkach z życia firmy, miał formę praktycznych warsztatów. … Biorąc pod uwagę oceny osób uczestniczących w szkoleniu oraz własne spostrzeżenia szczerze polecam Firmę Biznes Edukator.

ThyssenKrupp Energostal

szkolenie Skuteczna sprzedaż i profesjonalny trener

bank_polskiej_spoldzielczosci_skuteczna_sprzedaz_i_profesjonalny_trener_12.2007-03.2008-page-001firma Biznes Edukator Sp. z o.o. zrealizowała projekt trzech szkoleń połączonych z coachingiem. Szkolenia zostały przeprowadzone należycie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz wytycznymi zawartymi w umowie.

Bank Polskiej Spółdzielczości

szkolenie Akcelerator sprzedaży

pro_industry_refOceniam szkolenie przeprowadzone przez Biznes Edukator jako wątkowe cenne i w pełni dopasowane do specyfiki działalności naszej firmy. szkolenie wpłynęło zdecydowanie w pozytywny sposób na rozwój osobisty uczestników oraz skutecznie zwiększyło sprzedaż.

PRO-INDUSTRY

szkolenie z Technik sprzedaży

polska_izba_pogrzebowa_-_techniki_sprzedazy_-_15.11.2014szkolenie przeprowadzone w sposób merytoryczny, przejrzysty … Trener maksymalnie zaangażował uczestników oraz dołożył wszelkich starań, by w tak krótkim czasie przekazać najważniejsze techniki i wskazówki z technik sprzedaży.

Polska Izba Pogrzebowa

szkolenie Telemarketing

mw_spedition_telemarketing_29-30_01_2015_referencje-page-001szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalnie zorganizowany, z należytąstarannością oraz zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.

M&W Spedition

szkolenie z Telemarketingu

harvard_business_school_publishing_ican_telemarketing_03.2008-page-001Firma Biznes Edukator okazała się być rzetelnym i zaangażowanym organizatorem, a trenerzy łatwo nawiązywali kontakt z grupą. Rekomendujemy firmę Biznes Edukator jako godnego zaufania partnera oraz profesjonalistę.

Canadian International Management Institute

szkolenie ze Sprzedaży

bos_sprzedaz_06.2012-page-001Usługa wykonana została zgodnie z moimi oczekiwaniami: dopasowano ją do moich potrzeb i przeprowadzono w należyty sposób. Tym samym rekomenduję usługi firmy Biznes Edukator Sp. z o.o. wszystkim firmom chcącym podnieść kompetencje swoich pracowników.

Bank Ochrony Środowiska S. A.

Cykl szkoleń

supravis2Oceniam szkolenia prowadzone przez firmę Biznes Edukator Sp. z o,o, jako cenne oraz mające olbrzymi wpływ na rozwój umiejętności kierowniczych oraz handlowych podległego zespołu.

Supravis Group S.A.

szkolenie Skuteczna sprzedaż

centrum_prawa_bankowego-sprzedaz_14.03_i_25.04.2008Firma Biznes Edukator wykazała się dużym profesjonalizmem w przygotowaniu szkolenia. Doskonały kontakt i elastyczność trenerów pozwoliły stworzyć szkolenie idealnie dopasowane do naszych potrzeb.

Centrum Prawa Bankowego i Informacji

szkolenie Skuteczna sprzedaż

prefabet_kluczbork-sprzedaz02.2008Zespół ocenił jakość i przydatność szkolenia bardzo wysoko. Uczestnicy podkreślali praktyczne podejście do poruszanych tematów, pozytywną atmosferę i adekwatność poruszanych kwestii do problemów, z jakimi stykają się w codziennej pracy.

P.V. Prefabet Kluczbork S.A.

szkolenie Negocjacje handlowe

referencje_jet-page-001Usługa szkoleniowa realizowana przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. spełniała wszystkie standardy w zakresie kształcenia. Rekomenduje firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera szkoleniowego.

JET Group

Cykl Poligonów Negocjacyjnych

ref-erbrudFirma Biznes Edukator Sp. z o.o. .. przeprowadziła cykl Poligonów Negocjacyjnych “Skuteczne Negocjacje” dla kierowników niższego i wyższego szczebla firmy ERBRUD S.A. .. szkolenia zostały przeprowadzone w należyty i prawidłowy sposób.

ERBRUD

szkolenie Negocjacje w procesie windykacji

pgm_-_negocjacje_w_procesie_windykacji_05.05.2011-page-001Zdobyta wiedza na szkoleniu oraz cenne wskazówki i dobre rady, pomogą naszym pracownikom skutecznie realizować zadania związane z procesem windykacji, obsługą klienta oraz rozwiązywaniem konfliktów.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej

Cykl szkoleń

20140529105551842_0001Firma zrealizowała usługi, które zostały wysoko ocenione, zarówno pod kątem ilości przekazywanej wiedzy, jak i korzyści wynikających, z jakości szkolenia.

szkolenie ze Sprzedaży i obsługi klienta biznesowego

agencja_marketingowaWykonanie szkolenia odbyło się w sposób bardzo profesjonalny, rzetelny, trenerzy przedstawiali swoją wiedzę znakomicie.

szkolenie ze Skutecznej sprzedaży

eco_enterprise_refUsługa została wykonana na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. W związku z powyższym z przyjemnością polecamy firmę Biznes Edukator jako profesjonalnego partnera.

szkolenie Skuteczne negocjacje w biznesie

teltechszkolenie zostało przeprowadzone z dużym profesjonalizmem i każdy jego etap był bardzo interesujący. … Osoby biorące udział w szkoleniu potwierdziły dużą wagę i przydatność zdobytej wiedzy i sposobów jej praktycznego wykorzystania.

Cykl szkoleń

20140529105551842_0001Na szczególną pochwalę zasługuje sposób prowadzenia zajęć – przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych zwiększających tempo przyswajania wiedzy przez uczestników szkoleń…

Cykl szkoleń

polonusSzkolenia prowadzone były profesjonalnie i z zaangażowaniem, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Dzięki szkoleniu uczestnicy nabyli wiedzę i umiejętności, które wykorzystują w codziennej pracy.

Cykl szkoleń

teltechSzkolenia były przeprowadzone ciekawie, w sposób angażujący uczestników. Pozyskane na szkoleniach informacje oraz nabyte umiejętności zostaną zapewne wykorzystane w kontaktach handlowych oraz codziennej pracy.

szkolenie Motywacja w sprzedaży i skuteczne negocjacje

murator_sprzedaz_i_negocjacje_5-6.05.2005-page-001Prowadzili szkolenie w sposób usystematyzowany i w atmosferze sprzyjającej nauce. .. szkolenie cechowała duża ilość ćwiczeń i nowatorskie podejście do tematu. Program został przedstawiony w sposób oryginalny i zmuszający do kreatywnego myślenia.

Cykl szkoleń

medycyna_rodzinna_profesjonalna_obsluga_klienta_z_elementami_zarza_ludzmi_02-06.2006-page-001Zakres tematyczny był przygotowany i dopasowany do potrzeb naszej firmy. Przekazana przez trenerów wiedza i otrzymane materiale szkoleniowe są wykorzystywane przez pracowników w codziennych obowiązkach.

szkolenie Profesjonalne prezentacje i kontakt z mediami

decora_profesjonalne_prezentacje_19-20.04.2005-page-001Dzięki dynamicznemu prowadzeniu, doskonałemu opanowaniu tematu przez trenerów oraz wielu praktycznym ćwiczeniom pozyskaliśmy wiedzę bardzo potrzebną podczas prowadzenia prezentacji w każdych okolicznościach. .. Nasz sukces jest też zasługą firmy…

Cykl szkoleń

asseco_obsluga_klienta_2006Zarówna szkolenia, jak i spotkania integracyjne zostały bardzo wysoko ocenione przez pracowników Asseco Poland S.A., a ich efekty już teraz dostrzegamy w codziennej pracy.

szkolenie z Profesjonalnej obsługi klienta

medycyna_rodzinna_profesjonalna_obsluga_klienta_z_elementami_zarza_ludzmi_02-06.2006-page-001Wszyscy uczestnicy bardzo pozytywnie oceniają całość szkolenia. Polecamy firmę … jako solidną, profesjonalną i wartą zaufania firmę.

szkolenie Emocji w negocjacjach

wotkservice_emocje_w_negocjacjach_21-22.11.2002-page-001Zakres tematyczny szkolenia oraz formułę jego przeprowadzenia oceniam wysoko. Dużym autorytetem prowadzonych zajęć było ciekawe i urozmaicone podejście do tematyki szkolenia.

Masz pytania w sprawie szkoleń, zapytanie szkoleniowe, czy też organizujesz przetarg?

Skontaktuj się z nami – chętnie poznamy Twoje oczekiwania i zaproponujemy korzystne rozwiązanie

Wybierz najlepszą formę kontaktu:

PRZEŚLIJ ZAPYTANIE SZKOLENIOWE MAILEM

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAPYTANIA SZKOLENIOWEGO

kliknij ikonę telefonu i wpisz swój numer – oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 min.

Lub po prostu zadzwoń – tel 22 22 82 154 lub 515 232 158


Biznes Edukator - profesjonalna firma szkoleniowa, partner w zakresie organizacji szkoleń handlowych,
szkoleń negocjacyjnych, szkoleń z zarządzania i HR, szkoleń z prezentacji i komunikacji
oraz szkoleń rozwojowych i szkoleń z budowania zespołu.