Referencje ze szkoleń dla przedsiębiorstw

Cykl szkoleń doskonalenia umiejętności handlowych
Szkolenia zostały przeprowadzone prawidłowo i charakteryzowały się wysokim poziomem merytorycznym oraz organizacyjnym. W trakcie zajęć panowała bardzo sprzyjająca udoskonalaniu obszarów handlowych i rozwojowych, miła i pozytywna atmosfera.

BIALCHEM

Projekt szkoleniowy Pracowniczy bilans roczny

phoenix-pharma-referencjeSzkolenia zostały zorganizowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny oraz z zachowaniem wysokiej jakości.

PHOENIX Pharma Polska

Poligon Handlowy

creamfinance-telemarketing-poligon-handlowyszkolenie charakteryzowało się wysokim poziomem merytorycznym i organizacyjnym.

Creamfinance Poland

szkolenie handlowe

arctic-poligon-handlowyWysokie kompetencje, szybkie budowanie relacji. Słuchanie uczestników i dostosowanie siędo oczekiwań.

Arctic Paper

Cykl szkoleń

polski_instytut_dyplomacji_cykl_szkolen_2015_referencjeDobra współpraca z firmą Biznes Edukator w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń. Wysoki poziom świadczonych usług sprawia, że możemy ją polecić jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę.

Polski Instytut Dyplomacji im. Ignacego Jana Paderewskiego

szkolenie savoir-vivre i etykieta międzynarodowa

referencje_biznes_edukator_konsalnety-page-001Usługa szkoleniowa realizowana przez firmę Biznes Edukator spełnia najwyższe standardy w zakresie kształcenia. Rekomenduję firmę jako rzetelnego, elastycznego i profesjonalnego partnera szkoleniowego.

Konsalnet

Cykl szkoleń

referencje_samsungOsoby biorące udział w szkoleniu wysoko oceniły zarówno treść i zakres szkolenia, jak również wiedzę, kompetencję i umiejętności dydaktyczne osób prowadzących.

Samsung R&D Institute Poland

szkolenie Skuteczna selekcja i rekrutacja

elmega_-_windykacje_telefoniczne_-_12.03.2015Współpraca podczas realizacji szkolenia przebiegała w sposób sprawny, rzetelny i terminowy. szkolenie dopasowane było do potrzeb i wymagań pracowników…W związku z powyższym, rekomenduję Biznes Edukator jako profesjonalnego wykonawcę usług szkoleniowych.

Tax Care S.A.

Cykl szkoleń

colmec_-_cykl_szkolen_-_2015Szkolenia zostały zrealizowane zgodnie z wymaganiami zamawiającego, w sposób profesjonalny. Uczestnicy szkolenia w przeprowadzonych ankietach wysoko ocenili zarówno pracę trenera jak i zaproponowany program oraz metody i organizację szkolenia.

Colmec Sp. z o.o.

szkolenie z zarządzania w formie Poligonu Menedżerskiego

20140521123316871-page-001Usługa jest zrealizowana należyty i prawidłowy sposób.

Lux Med

szkolenie Windykacje telefoniczne

elmega-windykacje_telefonicznePraktyczne zagadnienia poparte konkretnymi sytuacjami, ciekawie prowadzone, z humorem, co zapewniało dobrą atmosferęi łatwiejszą przyswajalność wiedzy.

Konsorcjum Hurtowni Elektrycznych Elmega

Cykl szkoleń

deloitte

Z przyjemnością stwierdzam, że zarówno strona organizacyjna, jak i samo prowadzenie szkolenia nie tylko pozostały bez zarzutu, ale przyniosło nam wszystkim wiele pozytywnych wrażeń oraz pomogło poszerzyć nasze umiejętności.

Deloitte

szkolenie Skuteczne wywieranie wpływu

makro_etyka_w_biznesie_06.2005-page-001

Treść szkolenia i jego forma były dostosowane do naszych potrzeb i oczekiwań. … Warto również podkreślić dobrą współprace z firmą … podczas procesu przygotowania i organizacji szkolenia. szkolenie to jest rekomendowane przez naszych menedżerów.

Makro Cash and Carry Polska

Cykl szkoleń Skuteczne negocjacje zakupowe

tesco_-_szkolenie_skuteczne_negocjacje_zakupowe_-_2014-2015_1Firma sprostała wyzwaniu – duża otwartość, elastyczność oraz wiedza i doświadczenie pozwoliły odpowiedzieć na potrzeby zespołu kupieckiego.

Tesco Polska Sp. z o.o.

Team Work

makro_etyka_w_biznesie_06.2005-page-001Różnorodność ćwiczeń,możliwość wzięcia udziału w grach i zabawach przez wszystkich uczestników oraz dostosowanie programu do specyfiki i wymagań naszego zespołu sprawiło,że wysoki poziom szkolenia odzwierciedliła końcowa ocena przyznana przez “makrowców”.

Makro Cash and Carry Polska

szkolenie Windykacje telefoniczne - poziom rozszerzony

elmega-windykacje_telefoniczneWszyscy uczestnicy uznali, że warsztat spełnił swój cel. Szkolenia zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny i z zachowaniem należytej staranności. Współpraca z firmą Biznes Edukator Sp. z o.o. jest godna polecenia.

Konsorcjum Hurtowni Elektrycznych Elmega

szkolenie z Etyki w biznesie

makro_etyka_w_biznesie_06.2005-page-001Przeprowadzone szkolenie spełniło nasze oczekiwania na etapie konstruowania programu jak i jego realizacji. Firma … jest godna polecenia, dlatego też zachęcam do korzystania z jej usług.

Makro Cash and Carry Polska

szkolenie Budowanie własnej skuteczności

asseco_obsluga_klienta_2006

Organizator szkolenia zadbał o dobrą atmosferę i w bardzo jasny sposób przekazał materiał szkoleniowy. szkolenie przebiegło zgodnie z naszymi oczekiwaniami i dużym zaangażowaniem ze strony organizatorów co zapewniło dużą aktywność grupy szkoleniowej.

Sygma banque

Cykl szkoleń

polonusChcemy podkreślić wysoką jakość i atrakcyjność prowadzonych szkoleń, fachowośc trenerów oraz przydatność praktyczną prezentowanych ćwiczeń.

Polnus

Cykl szkoleń

hp-_cykl_szkolen_07.2007-03.2008Współpraca z zespołem Biznes Edukator była miłym doświadczeniem dla organizatorów i uczestników szkolenia. … Podsumowując, usługi szkoleniowe świadczone przez firmę spełniły nasze oczekiwania.

HP - Hewlett Packard

szkolenie z zarządzania czasem i wiedzą

20140529105551842_0001szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, było ciekawe i przydatne. Warsztatowy i praktyczny charakter zajęć pozwolił na lepsze przyswojenie przekazanej wiedzy.

Tomas Consulting S.A.

szkolenie Negocjacje ceny

thyssenkrupp_energostal_negocjacje_ceny_2007-page-001Program szkolenia, zaproponowany przez trenerów, został oparty na autentycznych scenkach z życia firmy, miał formę praktycznych warsztatów. … Biorąc pod uwagę oceny osób uczestniczących w szkoleniu oraz własne spostrzeżenia szczerze polecam Firmę.

ThyssenKrupp Energostal

szkolenie Sztuka prezentacji i autoprezentacji - techniki aktorskie

mindshare-sztuka_prezentacji_i_autoprezentacji_techniki_aktorskie_18.11.2014Wysoko cenimy jakość przeprowadzonych szkoleń oraz współpracę z firmą Biznes Edukator oraz jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów szkolenia. W związku z powyższym polecamy firmę Biznes Edukator jako profesjonalnego partnera w realizacji szkoleń.

Mindshare Polska Sp. z o.o.

szkolenie Skuteczna sprzedaż i profesjonalny trener

bank_polskiej_spoldzielczosci_skuteczna_sprzedaz_i_profesjonalny_trener_12.2007-03.2008-page-001Firma Biznes Edukator Sp. z o.o. zrealizowała projekt trzech szkoleń połączonych z coachingiem. Szkolenia zostały przeprowadzone należycie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz wytycznymi zawartymi w umowie.

Bank Polskiej Spółdzielczości

szkolenie z etyki w biznesie

referencje_canpol-page-001Oceniam szkolenie przeprowadzone przez Biznes Edukator jako wątkowe cenne i w pełni dopasowane do specyfiki działalności naszej firmy. szkolenie wpłynęło zdecydowanie w pozytywny sposób na rozwój osobisty uczestników oraz skutecznie zwiększyło sprzedaż.

Canpol Sp. z o.o.

szkolenie Akcelerator sprzedaży

pro_industry_refOceniam szkolenie przeprowadzone przez Biznes Edukator jako wątkowe cenne i w pełni dopasowane do specyfiki działalności naszej firmy. szkolenie wpłynęło zdecydowanie w pozytywny sposób na rozwój osobisty uczestników oraz skutecznie zwiększyło sprzedaż.

PRO-INDUSTRY

szkolenie z Telemarketingu

mw_spedition_telemarketing_29-30_01_2015_referencje-page-001Kompetencje w realizacji szkoleń potwierdziły również fachowo przygotowane materiały dydaktyczne, opracowane w sposób przejrzysty i zrozumiały nawet dla kogoś, kto dopiero poznaje świat telemarketingu.

M&W Spedition

szkolenie z Telemarketingu

mw_spedition_telemarketing_29-30_01_2015_referencje-page-001Kompetencje w realizacji szkoleń potwierdziły również fachowo przygotowane materiały dydaktyczne, opracowane w sposób przejrzysty i zrozumiały nawet dla kogoś, kto dopiero poznaje świat telemarketingu.

M&W Spedition

szkolenie z Telemarketingu

harvard_business_school_publishing_ican_telemarketing_03.2008-page-001Firma Biznes Edukator okazała się być rzetelnym i zaangażowanym organizatorem, a trenerzy łatwo nawiązywali kontakt z grupą. Rekomendujemy firmę Biznes Edukator jako godnego zaufania partnera oraz profesjonalistę.

Canadian International Management Institute

szkolenie ze Sprzedaży

bos_sprzedaz_06.2012-page-001Usługa wykonana została zgodnie z moimi oczekiwaniami: dopasowano ją do moich potrzeb i przeprowadzono w należyty sposób. Tym samym rekomenduję usługi firmy Biznes Edukator Sp. z o.o. wszystkim firmom chcącym podnieść kompetencje swoich pracowników.

Bank Ochrony Środowiska S. A.

Cykl szkoleń

supravis2Oceniam szkolenia prowadzone przez firmę Biznes Edukator Sp. z o,o, jako cenne oraz mające olbrzymi wpływ na rozwój umiejętności kierowniczych oraz handlowych podległego zespołu.

Supravis Group S.A.

szkolenie Skuteczna sprzedaż

centrum_prawa_bankowego-sprzedaz_14.03_i_25.04.2008Firma Biznes Edukator wykazała się dużym profesjonalizmem w przygotowaniu szkolenia. Doskonały kontakt i elastyczność trenerów pozwoliły stworzyć szkolenie idealnie dopasowane do naszych potrzeb.

Centrum Prawa Bankowego i Informacji

Cykl szkoleń

nordea_-trening_antystresowy_team_building05.2008Firma Biznes Edukator wykazała się dużym profesjonalizmem w przygotowaniu szkolenia. Doskonały kontakt i elastyczność trenerów pozwoliły stworzyć szkolenie idealnie dopasowane do naszych potrzeb.

Nordea

szkolenie Skuteczna sprzedaż

prefabet_kluczbork-sprzedaz02.2008Zespół ocenił jakość i przydatność szkolenia bardzo wysoko. Uczestnicy podkreślali praktyczne podejście do poruszanych tematów, pozytywną atmosferę i adekwatność poruszanych kwestii do problemów, z jakimi stykają się w codziennej pracy.

P.V. Prefabet Kluczbork S.A.

szkolenie Negocjacje handlowe

referencje_jet-page-001Usługa szkoleniowa realizowana przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. spełniała wszystkie standardy w zakresie kształcenia. Rekomenduje firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera szkoleniowego.

JET Group

szkolenie z prezentacji

bodie_-_cykl_szkolen_-_czerwiec_2015Usługa szkoleniowa realizowana przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. spełniała wszystkie standardy w zakresie kształcenia. Rekomenduje firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera szkoleniowego.

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

Cykl Poligonów Negocjacyjnych

ref-erbrudFirma Biznes Edukator Sp. z o.o. .. przeprowadziła cykl Poligonów Negocjacyjnych “Skuteczne Negocjacje” dla kierowników niższego i wyższego szczebla firmy ERBRUD S.A. .. szkolenia zostały przeprowadzone w należyty i prawidłowy sposób.

ERBRUD

szkolenie Negocjacje w procesie windykacji

pgm_-_negocjacje_w_procesie_windykacji_05.05.2011-page-001Zdobyta wiedza na szkoleniu oraz cenne wskazówki i dobre rady, pomogą naszym pracownikom skutecznie realizować zadania związane z procesem windykacji, obsługą klienta oraz rozwiązywaniem konfliktów.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej

szkolenie Autoprezentacja, wystąpienia publiczne, wywieranie wpływu na grupy

mpu_lodz_-_autoprezentacja_wystapienia_publiczne_wywieranie_wplywu_na_grupy_-_27-29_.05.2015Firma zrealizowała usługi, które zostały wysoko ocenione, zarówno pod kątem ilości przekazywanej wiedzy, jak i korzyści wynikających, z jakości szkolenia.

Miejska Pracownia Urbanistyczna w Łodzi

Cykl szkoleń

20140529105551842_0001Firma zrealizowała usługi, które zostały wysoko ocenione, zarówno pod kątem ilości przekazywanej wiedzy, jak i korzyści wynikających, z jakości szkolenia.

ITAL Color

Cykl szkoleń

bodie_-_cykl_szkolen_-_czerwiec_2015Usługa szkoleniowa realizowana przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. spełniała wszystkie standardy w zakresie kształcenia. Rekomenduje firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera szkoleniowego.

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

szkolenie ze Sprzedaży i obsługi klienta biznesowego

agencja_marketingowaWykonanie szkolenia odbyło się w sposób bardzo profesjonalny, rzetelny, trenerzy przedstawiali swoją wiedzę znakomicie.

Agencja marketingowa

szkolenie z Komunikacji interpersonalnej

kolejowy_szpital_uzdrowiskowy_w_naleczowie_-_komunikacja_interpersonalna_-_20.05.2015Usługa szkoleniowa realizowana przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. spełniała wszystkie standardy w zakresie kształcenia. Rekomenduje firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera szkoleniowego.

Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Nałęczowie

szkolenie Dokumentacja cen transferowych

psg_sp._z_o.odokumentacja_cen_transferowych-24-25.11.2014_kolorUsługa szkoleniowa realizowana przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. spełniała wszystkie standardy w zakresie kształcenia. Rekomenduje firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera szkoleniowego.

PSG Sp. z o.o.

szkolenie Adaptacja nowego pracownika

bodie_-_cykl_szkolen_-_czerwiec_2015Usługa szkoleniowa realizowana przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. spełniała wszystkie standardy w zakresie kształcenia. Rekomenduje firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera szkoleniowego.

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

szkolenie Archiwizacja dokumentacji z projektów unijnych

wik-strzegom_archiwizacja-dokumentacji-z-projektow-unijnych_30.09.2014szkolenie zawierało szeroką wiedzę merytoryczną, zostało przeprowadzone z pełnym zaangażowaniem trenera i jest godne polecenia innym.

WiK Strzegom

Cykl szkoleń

dorbud_cykl_szkolen_25.11.2014Szkolenia zostały przygotowane i przeprowadzone w metodyczny i profesjonalny sposób. Oddelegowani przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. Trenerzy prowadzili zajęcia ciekawie, merytorycznie i w sposób zaangażowany.

Dorbud S.A.

szkolenie ścieżka rozwoju pracownika

bodie_-_cykl_szkolen_-_czerwiec_2015Firma Biznes Edukator wykazała się dużym profesjonalizmem w przygotowaniu i przeprowadzeniu szkoleń … Oba szkolenia zostały zrealizowane rzetelnie i terminowo. Wysokie oceny uczestników zawarte w ankietach ewaluacyjnych tylko potwierdzają ww. opinię

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

szkolenie Przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji w miejscu pracy

inter_europol_piekarnia_szwajcarska_-_przeciwdzialanie_mobbingowi_-_29.10.2014Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i terminowości zrealizowanego szkolenia i w związku z tym udzielamy firmie Biznes Edukator sp. z o.o. rekomendacji.

Inter Europol Piekarnia Szwajcarska

szkolenie z Komunikacji i współpracy w zespole

tolmet_refUsługa szkoleniowa realizowana przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. spełniała wszystkie standardy w zakresie kształcenia. Rekomenduje firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera szkoleniowego.

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy TOMLET

szkolenie z Prezentacji w formie Poligonu

qpharma_poligon_prezentacyjny_czerwiec_2014-page-001_1Wysoko oceniamy współpracę z Biznes Edukator pod względem merytorycznym oraz organizacyjnym. Mamy przyjemność rekomendować Biznes Edukator jako profesjonalnego partnera do realizacji projektów szkoleniowych.

Qpharma

szkolenie z prezentacji

bodie_-_cykl_szkolen_-_czerwiec_2015szkolenie zostało zrealizowane terminowo i z należytą starannością. Zajęcia przebiegały w przyjaznej atmosferze. Na szczególną uwagę zasługuje fakt elastycznego podejścia Wykonawcy do oczekiwań uczestników.

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

Szolenie Efektywna współpraca w zespole

deloitteszkolenie zorganizowane przez Biznes Edukator sp. z o.o. zostało profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone. .. Profesjonalnie przygotowani Trenerzy potrafią dopasować się do różnorodności grupy i przeprowadzić dynamiczne zajęcia.

Deloitte

szkolenie Atrakcyjność Turystyczna Regionu

deloitte

szkolenie prowadzone było profesjonalnie i z zaangażowaniem, a dostarczone uczestnikom materiały szkoleniowe były bardzo pomocne. Warto również podkreślić dobrą współpracę z firmą Biznes Edukator podczas procesu przygotowania i organizacji szkolenia.

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

szkolenie ze Sprzedaży

bos_sprzedaz_06.2012-page-001Usługa wykonana została zgodnie z moimi oczekiwaniami: dopasowano ją do moich potrzeb i przeprowadzono w należyty sposób. Tym samym rekomenduję usługi firmy Biznes Edukator Sp. z o.o. wszystkim firmom chcącym podnieść kompetencje swoich pracowników.

Bank Ochrony Środowiska S. A.

szkolenie z Rekrutacji i selekcji

appcoUsługa szkoleniowa realizowana przez firmę Biznes Edukator Sp. z o.o. spełniała wszystkie standardy w zakresie kształcenia. Rekomenduje firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera szkoleniowego.

Appco Direct Polska Sp. z o.o.

szkolenie z Zarządzania czasem

nove_efektywne_zarzadzanie_czasem_08.2006-page-001

Uważam, że szkolenie poprawiło planowanie i organizację pracy w naszym dziale, do czego w dużej mierze przyczyniło się szkolenie, za co bardzo dziękujemy.

Zakłady Mięsne Nove

Cykl szkoleń

merckWysoko oceniamy kompetencje merytoryczne i pedagogiczne, indywidualne podejście do uczestników szkolenia, a także wiarygodność. Z przyjemnością udzielamy referencji, mając nadzieję na dalszą współpracę.

Merck Polska

szkolenie Kontrola i rozliczanie projektów unijnych

libertySzkolenia zostały przeprowadzone należycie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz wytycznymi zawartymi w umowie.

Liberty Motors

szkolenie z Profesjonalnej prezentacji dla menadżerów

bot_elektrownia_profesjonalne_prezentacje_4-5.11.2004-page-001szkolenie to było dla nas ciekawym doświadczeniem. Od wielu lat organizujemy treningu rozwojowe dla kadry kierowniczej, ale tak dobrego jeszcze nie było.

BOT Elektrownia Bełchatów S.A.

szkolenie z Budowania zespołu

pzl_mielec_budowanie_zespolu_03-07.2006-page-001Szkolenia przygotowane były i prowadzone w sposób profesjonalny z wielką dbałością zarówno o sposób przekazu, jak również o jakość materiałów szkoleniowych dla uczestników.

PZL Mielec

Cykl szkoleń

platinum-budowanie_zespolu_28-29.01.2011-page-001Nabyta podczas szkolenia wiedza i praktyczne umiejętności z pewnością, będą przydatne w naszej pracy zawodowej, a także w życiu prywatnym. Polecamy Biznes Edukator Sp. z o.o. jako partnera rozumiejącego doskonale potrzeby klienta…

Platinum Oil

szkolenie Efektywna współpraca w zespole

fagor_mastercook_efektywna_wspolpraca_w_zespole_04.2008-page-001

Firma potrafiła w sposób elastyczny i otwarty odpowiedzieć na nasze potrzeby proponując różne formy rozwijania umiejętności. .. firmie szkoleniowej udało się zrealizować cel jaki został przed nią postawiony.

FagorMastercook

Gra teambuildingowa

mattel_poland_gra_teambuildingowa_j.ang_06.06.2012-page-001

Bardzo dobry kontakt z Firmą przed wykonaniem usługi pozwalał na uwzględnienie wszystkich uwag i uwzględnienie potrzeby grupy,co pozwoliło na uzyskanie zamierzonego efektu. Stwierdzam zatem,że firma..jest w pełni zasługująca na zaufanie i godna polecenia.

Mattel Poland

Cykl szkoleń

vetcomplex_prowadzenie_i_rozliczanie_kontraktow_ue_04.-05.2012-page-001Firma Biznes Edukator Sp. z o.o. zrealizowała … projekt trzech szkoleń.. dla 30 pracowników. Szkolenia zostały przeprowadzone należycie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz wytycznymi zawartymi w umowie.

VetComplex

Cykl szkoleń

rockwell_automation_zarzadzanie_ludzmi_poligon_menedzerski_15.06.2012-page-001firma Biznes Edukator Sp. z o.o. … przeprowadziła w prawidłowy i należyty sposób szkolenie “Zarządzanie ludźmi” w formie POLIGONU MENEDŻERSKIEGO dla pracowników firmy Rockwell Automation‎ Sp. z o.o.

Rockwell Automation‎ Sp. z o.o.

Cykla szkoleń

bricoman_budowanie_zespolu_i_zarzadzanie_czasem_2007-page-001szkolenie prowadzone przez Trenerów z firmy Biznes Edukator Sp. z o.o. są profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone. … trafne wnioski wyniesione ze szkoleń są implementowane do codziennej pracy.

Bricoman

szkolenie Budowanie, zarządzanie wizerunkiem medialnym

wyzsza_szkola_pedagogiczna2Treści, forma prowadzenia oraz sama organizacja szkolenia była odpowiednio dostosowana do potrzeb i oczekiwań kadry zarządzającej Uczelni. Rekomendujemy firmę Biznes Edukator jako profesjonalną, gwarantującą wysoką jakość szkoleń.

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka

szkolenie z zarządzania w formie Poligonu Menedżerskiego

20140521123316871-page-001

szkolenie spełniło zakładanie przez nas cele i współpraca z Państwem było słusznym wyborem. Spędziliśmy czas sympatycznie i mamy apetyt na więcej. Z przyjemnością będziemy polecać Państwa ofertę.

Lux Med

Cykl szkoleń

20140529105551842_0001Firma zrealizowała usługi, które zostały wysoko ocenione, zarówno pod kątem ilości przekazywanej wiedzy, jak i korzyści wynikających, z jakości szkolenia.

ITAL Color

szkolenie Profesjonalne prowadzenie prezentacji

libertyWspółpraca przebiegła zgodnie z naszymi oczekiwaniami, szczególnie podkreślić należy zaangażowanie, komunikatywność i dbałość o szczegóły na każdym etapie realizacji szkolenia.

Name

szkolenie Przebieg procesu inwestycyjnego

tesco_-_szkolenie_skuteczne_negocjacje_zakupowe_-_2014-2015_1Dzięki państwa wiedzy i doświadczeniu nasz zespól ocenił jakość i przydatność szkolenia bardzo wysoko. … Wszystkim firmom, polecamy współpracę z Biznes Edukator Sp. z o.o.

Stone Master

szkolenie ze Skutecznej sprzedaży

eco_enterprise_refUsługa została wykonana na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. W związku z powyższym z przyjemnością polecamy firmę Biznes Edukator jako profesjonalnego partnera.

Eco Enterprise

szkolenie Skuteczne negocjacje w biznesie

teltechszkolenie zostało przeprowadzone z dużym profesjonalizmem i każdy jego etap był bardzo interesujący. … Osoby biorące udział w szkoleniu potwierdziły dużą wagę i przydatność zdobytej wiedzy i sposobów jej praktycznego wykorzystania.

TP TELTECH

Cykl szkoleń

20140529105551842_0001

Na szczególną pochwalę zasługuje sposób prowadzenia zajęć – przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych zwiększających tempo przyswajania wiedzy przez uczestników szkoleń…

ITAL Color

Cykl szkoleń

polonusSzkolenia prowadzone były profesjonalnie i z zaangażowaniem, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Dzięki szkoleniu uczestnicy nabyli wiedzę i umiejętności, które wykorzystują w codziennej pracy.

POLONUS

Cykl szkoleń

teltechSzkolenia były przeprowadzone ciekawie, w sposób angażujący uczestników. Pozyskane na szkoleniach informacje oraz nabyte umiejętności zostaną zapewne wykorzystane w kontaktach handlowych oraz codziennej pracy.

Ascen

szkolenie z Efektywnego zarządzania czasem

referencje_sils_centre_gliwice_sp._z_o.o.Wysokie kompetencje merytoryczne trenera, jego ogromne zaangażowanie w trakcie szkolenia, ciekawy sposób prezentacji tematu, sprawiły że uczestnicy z uwagą przyjmowali przekazywaną wiedzę, chętnie zabierając głos w trakcie szkolenia.

SILS Centre Gliwice Sp. z o.o.

szkolenie Motywacja w sprzedaży i skuteczne negocjacje

murator_sprzedaz_i_negocjacje_5-6.05.2005-page-001Prowadzili szkolenie w sposób usystematyzowany i w atmosferze sprzyjającej nauce. .. szkolenie cechowała duża ilość ćwiczeń i nowatorskie podejście do tematu. Program został przedstawiony w sposób oryginalny i zmuszający do kreatywnego myślenia.

Wydawnictwo MURATOR

Cykl szkoleń

referencje_politechnika_warszawska_pwFirma Biznes Edukator Sp. z o.o. zrealizowała szkolenia bardzo efektywnie i z dochowaniem należytej staranności. W zakresie zrealizowanej usługi jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Biznes Edukator Sp. z o.o. jako solidnym i rzetelnym partnerem.

Politechnika Warszawska

Cykl szkoleń

medycyna_rodzinna_profesjonalna_obsluga_klienta_z_elementami_zarza_ludzmi_02-06.2006-page-001Zakres tematyczny był przygotowany i dopasowany do potrzeb naszej firmy. Przekazana przez trenerów wiedza i otrzymane materiale szkoleniowe są wykorzystywane przez pracowników w codziennych obowiązkach.

Medycyna Rodzinna

szkolenie Profesjonalne prezentacje i kontakt z mediami

decora_profesjonalne_prezentacje_19-20.04.2005-page-001Dzięki dynamicznemu prowadzeniu, doskonałemu opanowaniu tematu przez trenerów oraz wielu praktycznym ćwiczeniom pozyskaliśmy wiedzę bardzo potrzebną podczas prowadzenia prezentacji w każdych okolicznościach. .. Nasz sukces jest też zasługą firmy…

Decora

Cykl szkoleń

asseco_obsluga_klienta_2006Zarówna szkolenia, jak i spotkania integracyjne zostały bardzo wysoko ocenione przez pracowników Asseco Poland S.A., a ich efekty już teraz dostrzegamy w codziennej pracy.

Asseco Poland

szkolenie z Profesjonalnej obsługi klienta

medycyna_rodzinna_profesjonalna_obsluga_klienta_z_elementami_zarza_ludzmi_02-06.2006-page-001Wszyscy uczestnicy bardzo pozytywnie oceniają całość szkolenia. Polecamy firmę … jako solidną, profesjonalną i wartą zaufania firmę.

Medycyna Rodzinna

Cykl szkoleń

polonusFirma Biznes Edukator zapewniła kompleksową organizację szkolenia – zapewnienie sali konferencyjnej, noclegów, wyżywienia oraz organizacja wieczoru integracyjnego … szkolenie zostało przeprowadzone w sposób należyty i prawidłowy..

Polnus

szkolenie z zakresu emocji w negocjacjach

wotkservice_emocje_w_negocjacjach_21-22.11.2002-page-001Zakres tematyczny szkolenia oraz formułę jego przeprowadzenia oceniam wysoko. Dużym atutem prowadzonych zajęć było ciekawe i urozmaicone podejście do tematyki szkolenia.

Work Service

Cykl seminariów

poreczenia-kredytowe (1)Firma Biznes Edukator Sp. z o.o. z realizacji powierzonych zadań wywiązała się bez zastrzeżeń, zgodnie z zapisami umowy. Szkolenia zrealizowane zostały z należytą starannością, w pełni profesjonalnie.

Warmińsko Mazurski Fundusz Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o.

Cykl szkoleń

referencja-lkaSzkolenia zostały przeprowadzone w sposób prawidłowy i należyty. Współpraca z firmą Biznes Edukator Sp. z o.o. jest godna polecenia.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Trening team-buildingowy

bank_millennium_trening_team-buildingowy_5.11.2005-page-001Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą zabawę oraz niespotykanie wartościowy i wymagający trening integracyjny. Planujemy dalsze wspólne inicjatywy, a firmę … polecamy wszystkim naszym partnerom biznesowym.

Bank Millennium

Trening umiejętności wychowawczych

uczelnia_warszawska (1)Szkolenia zostały wykonane z należytą starannością, sumiennością oraz rzetelnością, w sposób jasny, przystępny i zrozumiały dla słuchacza. Dedykowani do realizacji usługi … wykazali się bardzo wysoka wiedzą i umiejętnością jej efektywnego przekazania…

Uczelnia Warszawska im. Marii Skłodowskiej-Curie

Akademia umiejętności

aisec-page-001To dzięki Państwa pomocy w realizacji przedsięwzięcia udało nam się osiągnąć cel, jakim jest oferowanie młodym ludziom szansy na rozwój…Mamy nadzieję na równie owocną współpracą w przyszłości, oraz że stosunki między nami pozostaną nadal tak serdeczne..

AIESEC

szkolenie Synergia zespołu

stalprodukt_wspolpraca_w_zespole_10.2002-page-001Trening oparty na nowoczesnej metodologii pracy z grupą jak i wykorzystanie wielu skutecznych technik kształtujących postawy przyniosły bardzo dobry efekt. szkolenie zostało ocenione przez uczestników w stu procentach pozytywnie.

Stalprodukt S.A.

szkolenie z Zarządzania ludźmi - umiejętności menedżerskie
melex_zarzadzanie_ludzmi-umiejetnosci_menedzerskie_16-17.05.2006-page-001szkolenie zostało przygotowane bardzo profesjonalnie pod względem merytorycznym oraz przeprowadzone w sposób wyjątkowo interesujący z zastosowaniem innowacyjnych metod

MELEX

szkolenie z Profesjonalnej obsługa klienta i komunikacji w zespole

20140214084336176-page-001szkolenie było prowadzone bardzo ciekawe i w miłej atmosferze. Tematyka zajęć została przedstawiona ciekawie i w bardzo dynamiczny sposób. … Możemy zapewnić, ze zdobyte przez uczestników szkolenia umiejętności będą wykorzystywane w pracy naszego Biura.

Polski Związek Tenisowy - PZT

szkolenie Model organizacji uczącej się
hurtownia_taniej_ksiazki_organizacja_uczaca_sie-page-001Trening przeprowadzony był profesjonalnie z dużą dynamiką. Pomimo bogatego programu nikt nie odczuwał znużenia i zmęczenia. Trenerzy znakomicie uzupełniały się, byli ze wszech miar zaangażowani, autentyczni i elastyczni.

M.C. Kwadrat. Hurtownia tanich książek

 

Masz pytania w sprawie szkoleń, zapytanie szkoleniowe, czy też organizujesz przetarg?

Skontaktuj się z nami – chętnie poznamy Twoje oczekiwania i zaproponujemy korzystne rozwiązanie

Wybierz najlepszą formę kontaktu:

PRZEŚLIJ ZAPYTANIE SZKOLENIOWE MAILEM

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAPYTANIA SZKOLENIOWEGO

kliknij ikonę telefonu i wpisz swój numer – oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 min.

Lub po prostu zadzwoń – tel 22 22 82 154 lub 515 232 158


Biznes Edukator - profesjonalna firma szkoleniowa, partner w zakresie organizacji szkoleń handlowych,
szkoleń negocjacyjnych, szkoleń z zarządzania i HR, szkoleń z prezentacji i komunikacji
oraz szkoleń rozwojowych i szkoleń z budowania zespołu.